انواع روش های کرگیری بتن

انواع روش های کرگیری بتن

انواع روش های کرگیری بتن بتن بسته به متریالی که عملیات سوراخکاری روی آن انجام می گیرد به دو دسته کرگیری بتن و کرگیری آسفالت تقسیم می‌ شود که در اینجا ما قصد داریم کرگیری بتن را مورد بررسی قرار دهیم. کریری بتن به طور کلی به آن دسته از عملیاتی گفته می شود که مغزه را از یک مقطع بتنی جدا می کند. این عملیات اهداف مختلفی دارند که قبلاً بیان کردیم.

خدمات کرگیری بتن بیشتر برای سوراخ کردن دال ها و یا دیوارهای بتنی کاربرد دارد. همچنین این فرآیند برای کاربردهای دیگری نیز مانند سنجش مقاومت فشاری، ایجاد سوراخ در بتن، نصب و عبور لوله ها و خطوط الکتریکی، حذف بتن های اضافی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

کرگیری بتن مسلح

کرگیری بتن مسلح، تقریباً در تمام مواردی که در سازه ها از کرگیری استفاده می شود، کاربرد دارد. اساسا کرگیری بتن مسلح با بتن معمولی هیچ تفاوتی ندارد. سگمنت مته کرگیری از جنس الماس است، با توجه به همین مورد می توانیم المان های تسلیح بتن را نیز برش دهیم.

حتماً باید قبل از عملیات کرگیری بتن مسلح تمام راهکارهای ممکن را مورد بررسی قرار دهید. چون امکان دارد که در صورت اقدام به کرگیری بتن مسلح آماتور ها به صورت یکپارچه حذف شوند و سازه آسیب ببیند. اگر با وجود بررسی تمام راهکارهای ممکن امکان استفاده از خدمات کرگیری بتن وجود داشته باشد، باید ضوابط و الزامات مربوط به آیین نامه را رعایت کنید.

روش اجرای کرگیری بتن

روش اجرای کرگیری بتن بدین صورت است که عملیات سوراخکاری بتن توسط مته های دوار تو خالی صورت می گیرد. بعد از محکم کردن دستگاه در محل مورد نظر و تعیین زاویه دلخواه مته به وسیله دستگاه شروع به حرکت می کند و آماتور ها و دیگر موانع مدفون در مسیر حرکت خود را برش می دهد و به طرف عمق حرکت می کند.

اجرای کرگیری بتن تقریباً در همه موارد به یک شکل صورت می گیرد در این عملیات اپراتور ابتدا از یک انکر رزوه شده کوچک برای نصب پایه دستگاه روی دیوار استفاده می کند که همین پایه به عنوان نگهدارنده دستگاه عمل می کند. همین اتصال موجب می ‌شود که عملیات سوراخ کاری بتن دقیقاً در محل مورد نظر انجام گیرد و دستگاه هیچ لرزشی نداشته باشد.

در این مرحله از اجرای خدمات کرگیری بتن به محض محکم شدن پایه دستگاه، گام بعدی سوار کردن مته کرگیری است. بعد از سوار شدن مته دستگاه روشن می شود و همزمان با اعمال فشار بر دستگیره، دستگاه از آب به عنوان خنک کننده استفاده می کند و مته به درون سطح رانده می ‌شود. در نهایت بطن سوراخ می شود.

حفاظ پنجره cnc

رپرتاژآگهی- حفاظ پنجره cnc یکی از انواع مدل های حفاظ پنجره صنایع حفاظ سازی است؛ این مدل حفاظ پنجره  طرح های بسیار زیبا و متنوع را شامل می شود. حفاظ پنجره سی ان سی با استفاده از تکنولوژی برش لیزری تولید می‌شود که در این روش هر طرح و نقشی به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد.

برش آهن به وسیله لیزر مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

 • ابتکار در طراحی
 • انعطاف پذیری و ایجاد طرح های پیچیده
 • بالا بودن دقت
 • سرعت عمل بالا
 • دقت بالا در برش های تکراری
 • بالا بودن کیفیت لبه برش
 • ایجاد ضایعات کمتر
 • کاهش پرتی برش

ما در این مقاله می خواهیم تا کاربران را با حفاظ پنجره cnc و کاربرد آن بیشتر آشنا کنیم.

آشنایی با حفاظ پنجره سی ان سی

بدون شک شما نیز می دانید که یکی از راههای افزایش امنیت هر محیطی استفاده از حفاظ پنجره و نصب آن است بنابراین اگر حفاظ پنجره خود را به درستی انتخاب کنید علاوه بر اینکه امنیت را برای شما ایجاد می کند، به نمای ساختمان نیز زیبایی بی ‌نظیری می بخشد.

ساختمان ها دارای یک یا چندین پنجره هستند که با تابش نور خورشید به داخل ساختمان روشنایی آن را تامین می کنند که این پنجره ها علاوه بر زیبایی باید امنیت را نیز برای ساکنان ساختمان ایجاد کنند.

حفاظ پنجره cnc یکی از بخش ‌هایی است که مانند حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان آکاردئونی از ورود افراد غیر مجاز و همچنین اشیا از پنجره به داخل ساختمان جلوگیری می کند بنابراین حتی در ساختمان های بلند و همچنین برج ها از حفاظ پنجره سی ان سی برای حفاظت و امنیت بیشتر استفاده می شود.

ویژگی های حفاظ cnc

 • حفاظ پنجره سی ان سی دوام بسیار بالایی دارد
 • برای ساختمان شما زیبایی بی نظیری به ارمغان می آورد
 • به نگهداری و تعمیرات آنچنانی نیاز ندارد
 • شست و شو و تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است
 • ضد رنگ است
 • برای ساختمان شما امنیت بسیار بالایی ایجاد می کند
 • در برابر نور خورشید و حرارت مقاوم است
 • از شیشه ها در برابر انواع ضربه محافظت می کند
 • با گذشت زمان فرسوده نمی‌ شود
 • دچار تغییر رنگ نمی شود

یک نکته مهم در رابطه با حفاظ پنجره سی ان سی

توجه داشته باشید که نرده هایی که به صورت افقی برای محافظت بر روی پنجره ها نصب می شوند در واقع هیچگونه امنیتی برای ساختمان ایجاد نمی کنند چرا که این نوع نرده ها با استفاده از پیچ و مهره و همچنین سایر تجهیزات دیگر به هم متصل می شوند. افرادی که به عنوان سارق و به صورت غیرمجاز قصد وارد شدن به این ساختمان ها را داشته باشند به راحتی می تواند اتصالات آنها را از هم جدا کنند، پس باید در رابطه با انتخاب حفاظ پنجره cnc و نوع آن بسیار محتاطانه عمل کنیم و حتماً قبل از انتخاب مدل مناسب با یک فرد با تجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنیم.

حفاظ پنجره سی ان سی انواع مختلفی دارد و برای ساخت هر مدل از این حفاظ مراحل جداگانه ‌ای انجام می گیرد. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید خانه خود را در مقابل ورود افراد غیرمجاز و خطر سرقت محافظت کنید، می توانید با انتخاب حفاظ پنجره سی ان سی بهترین تدبیر را در این راستا به کار بگیرید.

کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا با حفظ روی دیوار و درب و پنجره از خانه یا کسب و کار خود محافظت کنید و جلوی مجرمان را قبل از ورود آنها بگیرید. با یک پنجره تزیینی زیبا اما قوی به راحتی می توانید از وقوع اتفاق های ناخوشایند جلوگیری کنید. انتخاب حفاظ های زیبا و شیک زیبا شناختی ساختمان شما را افزایش می دهد و در عین حال امنیت را به ارمغان می آورد.

قانون نصب حفاظ در پارکینگ اختصاصی

فضاهای پارکینگ برای ساختمان های تجاری، املاک و آپارتمان های بدون گاراژ باز  در معرض سایر وسایل نقلیه که مجوز پارکینگ ندارند، اشغال می شوند و جای شما را می گیرند. بهترین شرط شما برای حفظ و محافظت از این مکان این است که از قانون نصب حفاظ در پارکینگ اختصاصی پیروی و کنید به عبارت دیگر باید از نوعی حفاظ استفاده کنید‌. زیرا این کار از گرفتار شدن در موقعیت های استرس زا و خسته کننده جلوگیری می کند. نام این درب ها که بسیار زیبا و کجا میباشد درب آکاردئونی است که برای حفاظ بالکن و پنجره هم استفاده میشود.

حفاظ های آهنی آکاردئونی، نرده های فلزی هستند که جلو درب گذاشته شده اند و فضای بیرون و داخل خانه را به هم متصل می کنند و به عنوان یک حائل نرده ای امن مابین فضای بیرون و داخل خانه قرار می گیرند.حتی میتوان از حفاظ ضد سرقت آکاردئونی به عنوان حفاظ پنجره یا بالکن نیز استفاده کرد

حفاظ آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی

کاربرد حفاظ های پارکینگ

حفاظ های پارکینگ راه حل های موثری برای حفاظت و ایمن سازی فضاهای پارک خصوصی و رزرو شده هستند. آنها به دلایل کاربر پسند بودن، ایمنی و کیفیت بالایی که دارند به طور فزاینده ای در حفاظت از پارکینگ های عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند‌. چندین نوع محافظ  پارکینگ وجود دارد که در اینجا به ۳ مورد از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • رمپ
 • ·          پایانه ها
 •  موانع

رمپ های پارکینگ

از رمپ های پارکینگ برای ایجاد قانون نصب حفاظ در  پارکینگ اختصاصی استفاده می شود. پارکینگ ها در ورودی ساختمان های مسکونی و تجاری، اماکن عمومی، بیمارستان ها، هتل ها و سایر امکانات مشابه قرار دارند. سطح شیب دار رمپ شبیه میله ای است که به ایست بازرسی متصل است که از حالت عمودی به صورت افقی در می آید تا ورود خودرو را مسدود کند. بنابراین می توان از آن به عنوان ورودی گاراژ، پرداخت هزینه پارکینگ یا هر مکان عمومی دیگر استفاده کرد. حفاظ روی دیوار نیز از جمله مواردی است که نصب آن مانند رمپ های پارکینگ نیاز به تخصص دارد.

رمپ های پارکینگ به گونه ای طراحی شده اند که در برابر تمام شرایط آب و هوایی مقاوم هستند و ظاهری مدرن دارند. رمپ ها را می توان با استفاده از کنترل از راه دور، دکمه های فشاری، کارت های بدون تماس، سنسور ها و … کنترل کرد. 

ستون های پارکینگ

نکته جالب این است که ستون های پارکینگ از قرن ۱۸ به عنوان وسایل ایمنی مورد استفاده قرار گرفتند و اولین ستون پارکینگ در لندن ساخته شد. در ابتدا از ستون ها برای بستن قایق ها و کشتی ها استفاده می شد اما کم کم به مرور زمان استفاده از آنها در بیرون ساختمان ها نیز رواج پیدا کرد. امروزه ستون های پارکینگ نسبت به قبل بسیار پیچیده و جذاب تر طراحی و تولید می شوند. اکنون می توانید بسته به نیاز و کاربرد آنها انواع مختلفی از ستون های پارکینگ را جهت حفظ قانون نصب حفاظ در پارکینگ اختصاصی تهیه کنید. این ستون ها در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب برای بسیاری از موقعیت های استاندارد و تخصصی هستند که برخی از آنها عبارتند از:

 1. پایانه ها برای مسیریابی ترافیک
 2. ستون های محافظ
 3. ستون های پارکینگ برای علامت گذاری مکان های پارکینگ
 4. مسیرهای نورپردازی

 

موانع پارکینگ

موانع شبیه ستون های پارکینگ هستند ، اما به علت کاربرد فوق العاده ای که دارند مورد توجه عموم افراد جامعه قرار گرفته اند. موانع پارکینگ از مواد مستحکم و با کیفیت تولید می شوند بنابراین عمر طولانی دارند و محافظت قابل اعتمادی را ارائه می دهند. نمای بیرونی موانع طوری طراحی شده اند که در برابر ضربه ها و برخوردهای مختلف مقاومت کنند و در برابر تغییرات شدید دما و همچنین مقاومت در برابر رطوبت عملکرد عالی ارائه می دهند‌. برخی از موانع باید به صورت دستی تنظیم شوند، اما مواردی نیز وجود دارند که از راه دور کار می کنند و اگر کسی خود مانع را لمس کند، زنگ هشدار به صدا در می آید.

محافظ پارکینگ انواع زیادی دارد که در این مقاله به ۳ نوع از آنها اشاره کردیم. برای تهیه انواع محافظ  جهت ایجاد قانون نصب حفاظ در پارکینگ اختصاصی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید این افراد بهتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

فروش و نصب حفاظ پنجره در تهران

فروش و نصب حفاظ پنجره در تهران

نصب و اجرای حرفه ای حفاظ پنجره در تهران توسط حفاظ نما

برای داشتن یک مجموعه از حفاظ های پنجره، تنها انتخاب و خرید محصول کافی نیست. زیرا نصب این دست از محصولات کاری تخصصی است و هر کسی از پس انجام آن بر نمی آید. حفاظ پنجره در تهران در صورتی که به شکل غیر اصولی اجرا شوند، به راحتی در برابر آب و هوای شدید مستهلک شده و در برابر کوچک ترین فشاری از جای خود جدا می شوند.

بنابراین نصب تخصصی حفاظ پنجره می تواند علاوه بر افزایش طول عمر مفید آن، امنیت بیشتری برای محیط فراهم آورد. به علاوه این کار نیازمند تجهیزات و ابزار های پیشرفته می باشد که در دسترس هر کسی قرار ندارند.

بهترین مجری حفاظ پنجره قطعا حفاظ نما است

کسب رضایت مشتریان

حفاظ نما برای سهولت و رفاه بیشتر مشتریان، عملیات نصب و اجرای حفاظ پنجره در تهران را به عهده می گیرد. مجموعه حفاظ نما متشکل از گروه خبره ای از کارشناسان در زمینه طراحی، ساخت و نصب حفاظ ها و درب های آکاردئونی می باشد.

نصابان حفاظ نما با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز برای نصب، اجرای حفاظ پنجره تزئینی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام خواهند رساند.

در نتیجه : پس از انتخاب طرح مورد نظر، می توانید نصب حفاظ پنجره در تهران را به مهندسین نصب ما سپرده و از کیفیت کار اطمینان خاطر داشته باشید.

اولویت ما رضایت شماست

حفاظ پنجره و درب آکاردئونی در تهران

درب آکاردئونی نیز می تواند نقش پر رنگی در افزایش امنیت محیط ایفا نماید. این نوع درب که هر گونه دسترسی به درب اصلی مکان را محدود می کند، مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.

این درب ها در صورتی که با تکنولوژی قفل های ضد سرقت همراه شوند، می توانند امنیت محیط را چندین برابر نمایند.

به علاوه قیمت مناسب این نوع درب نسبت به درب های چوبی ضد سرقت، باعث محبوبیت بالای آن ها شده است.

ساخت و تولید انواع حفاظ پنجره در تهران

حفاظ های پنجره امروزه در انواع بسیار متنوعی در بازار موجود هستند.

پر طرفدار ترین انواع حفاظ پنجره در تهران شامل موارد زیر می شوند.

 1. حفاظ آکاردئونی: حفاظ آکاردئونی، همچون درب آکاردئونی، قابلیت باز و بسته شدن دارد. این حفاظ بیشتر برای پنجره هایی که مساحت زیادی را پوشش می دهند و یا درب های شیشه ای کاربرد دارد.
 2. حفاظ دو جداره: این دسته از حفاظ ها علاوه بر مقاومت و طول عمر بالا، در هر جایی قابل نصب هستند. حفاظ دوجداره همچون خانه های قدیمی از لبه بالایی به قاب متصل است. به این صورت که از لبه پایینی باز شده و شکل سایبان به خود می گیرد.
 3. حفاظ درختی: حفاظ درختی طرحی منحصر به فرد و بسیار شیک دارد که تمامی نقاط پنجره را پوشش می دهد. در عین حال که دید پنجره را مختل نمی کند، می تواند در زیبایی محل نیز بسیار موثر باشد.
 4. حفاظ فرفوژه: این مدل حفاظ، جزو طرح های کلاسیک ولی همچنان پر طرفدار است که در بسیاری از ساختمان ها مشاهده می گردد. طرح های خمیده و پر پیچ و تاب این نوع حفاظ می تواند در کنار ایجاد ظاهری زیبا، سطح ایمنی را بالا ببرد.
 5. حفاظ متحرک: این نوع حفاظ که جایگزین حفاظ های آهنی و سنگین برای درب های بزرگ گردیده است، توسط یک موتور باز و بسته می شود. این نوع حفاظ را می توان متناسب با سلیقه مشتری در طرح ها و رنگ های گوناگون طراحی نمود. متریال به کار رفته در این نوع حفاظ با توجه به اینکه معمولا برای پوشش دادن مساحت های بالا طراحی می گردد، باید از نوع درجه یک و کاملا با کیفیت باشد.

مناطق تحت پوشش حفاظ نما

 • تهرانپارس
 • شهرک غرب
 • سعادت آباد
 • تجریش
 • آجودانیه
 • بلوار فردوس
 • صادقیه
 • شهران
 • ستارخان
 • قیطریه
 • اقسیه
 • پیروزی
 • یوسف آباد
 • نیاوران
 • الهیه

ساخت درب کشویی بالکن


درب کشویی بالکن نوعی از درب ها می باشد که مانند کشو باز و بسته می شود ، این نوع درب ها به درب های جمع شونده نیز معروف هستند زیرا در قسمتی از بالکن جمع می شوند.با داشتن این نوع حفاظ بالکن می توانید هر زمان که بخواهید پنجره را کنار زده و از منظره بیرون آن نهایت لذت را ببرید ، حتی می توانید مقدار باز بودن آن را نیز بسته به سلیقه تنظیم کنید.

برای سفارش ساخت و نصب حفاظ بالکن و تراس در تهران با شماره 09122111190  09126215957 تماس بگیرید

حفاظ بالکن کشویی


انواع درب کشویی بالکن
درب کشویی بالکن در اندازه های مختلفی وجود دارند ، انواع آن بسته به جنس آن نیز متفاوت است ، درب آکاردئونی برای بالکن های بزرگ نمای بسیار جالبی را به وجود می آورند به طوری که تمام ابعاد آن را به جز دورش شیشه می پوشاند و شما می توانید بیرون آن را به طور کامل و به وضوح ببینید.
شیشه های این درب ها را گاه از نوع آیینه ای و گاه از نوع ساده انتخاب می کنند ، انتخاب شیشه های آیینه ای برای این درب ها باعث می شود شما در طول روز بیرون را ببینید بدون آن که خودتان از پشتش دیده شوید و در شب برعکس است.
خرید درب کشویی تراس
تراس های هر خانه از مهم ترین مواردی هستند که می توانند در شیک به نظر رسیدن خانه موثر باشند ، خرید درب کشویی تراس می تواند تحولی برای ایجاد منظره ای جدید باشد ، شما با خرید از شرکت های فروش این درب ها می توانید از تخفیف های ویژه ای که آن ها برای شما قرار داده اند استفاده کنید.
این درب ها که در شکل چهار گوش با دور فلزی هستند از بهترین مواد و فلزات ساخته می شوند تا در مقابل باد و باران و گرما و سرما توان کافی و لازم را داشته باشند.
این درب ها که دارای کناره های فلزی و سطح شیشه ای است با مواد شوینده و شیشه شور ها قابل شست شو می باشد.
درب کشویی تراس ارزان
ارزان ترین درب های کشویی در داخل کشور خودمان تولید می شوند ، این درب ها علاوه بر ایجاد زمینه ای شیک برای خانه ها و منازل به عنوان حفاظ پنجره نیز عمل می کنند.
به راحتی می توانید تمام یا قسمتی از این درب ها را باز کنید تا هوای داخل تخلیه شود و در هنگام زمستان و سرما هم می توانید آن ببندید تا از ورود هوای سرد به داخل جلوگیری شود‌.
اگر می خواهید تراس شما مانند الماسی از دور بدرخشد و نگاه رهگذران را به خود خیره کند به شما پیشنهاد می کنیم که درب کشویی بالکن را با شیشه های آیینه ای روی آن نصب کنید.
اگر می خواهید درب کشویی بالکن ارزان خریداری کنید و در عین حال زمان کافی برای بیرون رفتن از منزل را ندارید اصلا نگران نباشید زیرا سایت های فروش درب بالکن می توانند شما را در انتخاب درب کشویی بالکن مورد پسند تان راهنمایی کند ، در هر یک از این سایت ها توضیحاتی کاملا جامع درباره این درب ها داده شده است که می تواند اطلاعات شما را تکمیل کند همچنین در همه این سایت ها لینک خرید نیز وجود دارد که امکان سفارش و خرید غیر حضوری آن را برای شما فراهم می آورد و این یعنی شما می توانید در عین حال که کارهای روزانه همیشگی خود را انجام می دهید با چند کلیک ساده صاحب زیبا ترین بالکن ها شوید.
نتیجه گیری
درب کشویی بالکن از درب های متحرک می باشد که خاصیت جا به جایی دارد و شما می توانید آن را به اندازه دلخواه باز و بسته نگه دارید ، این درب ها از پر مزیت ترین و ناب ترین درب ها می باشند که خواهان زیادی دارند.

قیمت حفاظ آهنی پنجره و بالکن نسبت به متراژ محل نصب و مقدار و فلز به کار رفته در حفاظ متفاوت است

برای ساخت درب کشویی بالکن با صنایع فلزی آریا 09122111190 تولید کننده حفاظ آهنی تماس بگیرید

نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده


نرده های پنجره مانع از نفوذ دزدان به داخل می شوند ، این نرده ها مخصوصا در نوع آهنی آن استقامت بسیار زیادی دارند و همینطور در انواع مختلف هستند‌. در سال های اولیه باب شدن نرده ها در ایران فقط نرده های ساده مورد استفاده قرار می گرفت ولی به مرور زمان نرده های با شکل های متفاوت به وجود آمدند.
انواع نرده پنجره
نرده پنجره در انواع مختلفی وجود دارند نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده از جمله نرده های مورد استفاده در پنجره ها می باشد که شکل های متفاوتی دارند که در زیر به تعریف سه مورد از آن ها می پردازیم.
• نرده پنجره ساده طراحی بسیار ساده ای دارد و هیچ گونه ظرافت خاصی در تهیه آن به کار نرفته است.
• نرده های فرفورژه دارای اشکالی حاصل از پیچش و فر شدن میله های آهنی هستند ، این اشکال در طرح گل های زیبا وجود دارند.
• نرده پنجره متحرک قابلیت این را دارد که جا به جا شود و پنجره از حالت نرده دار بودن خارج شود ، به این صورت که یا تاشو هستند و می توان آن ها را تا کرد و یا کششی هستند و می توان آن ها را به سمتی کشید تا در قسمتی غیر از روی پنجره قرار بگیرند.

حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی

سفارش نرده پنجره مدرن
امروزه به دلیل افزایش سارقان ، لزوم محافظت از منازل افزایش یافته است ، یکی از کار هایی که افراد می توانند برای این امر انجام دهند سفارش نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده است ، حتما توجه داشته باشید که هر چه قدر نرده های پنجره شما ضخیم تر باشند و پیچش بیشتری داشته باشند احتمال ورود از آن به داخل خانه کاهش می یابد.
استفاده از این میله ها در ابتدا به جای دزد گیر بود ولی امروزه به خاطر ظرافت هایی که تولید کنندگان در تولید و ساخت این نرده ها به کار می گیرند ، زیبایی بی نظیر آن ها نیز مورد توجه مردم قرار گرفته است‌.
شما می توانید برای یکی از پنجره های خانه یا همگی آن ها از نرده استفاده کنید ، نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده از انواع مختلف حفاظ پنجره هستند که قیمت های متفاوتی نیز دارند قیمت نرده های پنجره ساده کمتر و نرده های پنجره فرفورژه کمی بیشتر است ولی در کل قیمت ها کاملا مناسب می باشد به خصوص که ناظران دولتی بر تناسب قیمت ها و عدم افزایش آن ها نظارت می کنند.
قیمت نرده فرفورژه و متحرک
قیمت نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده با هم فرق می کند در کل قیمت نرده های پنجره بستگی به اندازه طول و عرض پنجره دارد ولی نرده های متحرک قیمت بسیار پایینی دارند ، نرده های فرفورژه نیز متناسب ترین قیمت ممکن را خصوصا در مراکز معتبر دارند.
با وجود افزایش قیمت اجناس مختلف اما قیمت نرده های پنجره افزایش قابل توجهی نداشته است به این صورت که قیمت ساخت و نصب نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده تقریبا مانند قیمت های سال های قبل بود.
برای این که پنجره خانه شما عامل محافظتی داشته باشد ، یکی از ارزان ترین و بهترین راه ها نرده کشی آن است. نرده کشی برای پنجره های آپارتمان ها ، ساختمان ها ، مغازه و… به کار می رود. وجود نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده این امکان را برای مردم فراهم می کند که احساس آرامشی حاصل از در امان بودن اموالشان داشته باشند همچنین این نرده ها سلامت کودکان شما و افرادی که شب ها در خواب راه می روند را تضمین می کند زیرا این دو گروه بیش ترین افرادی هستند که در معرض خطر سقوط از پنجره می باشند.

برای سفارش ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

09122111190

09126215957

حفاظ ضد سرقت پنجره و درب ورودی آپارتمان

در این مطلب شما را با مزایای حفاظ ضد سرقت پنجره و درب ورودی آپارتمان و شماره تلفن نصاب و سازنده این حفاظ ها در تهران را در اختیار شما قرار میدهیم
ساختمان های آپارتمانی می توانند محل زندگی صدها نفر باشند و ممکن است مجهز به زنگ هشدار ، سیستمهای ورودی دارای شناسه یا دربان باشند.

اما داشتن این امکانات ممکن است منجر به احساس امنیت کاذب شود. به هر حال ، ساختمانهای آپارتمانی دارای چندین نقطه ورود و بسیاری از افراد غریبه هستند که رفت و آمد می کنند – از افراد خدماتی گرفته تا دوستان ساکن – بنابراین دسترسی سارقین برای دسترسی آسان و ترکیب شدن آنها آسان است.
یکی از اصلی ترین راه های نفوذ و ورود سارقین به منزل از طریق درب ها و پنجره های منزل می باشد.پنجره های بدون حفاظ و همچنین درهای ورودی غیر ایمن و بدون حفاظ وسوسه انگیز ترین راه برای ورود سارقین به منزل می باشد به خصوص در طبقه همکف یا طبقه اول که ورود و خروج به آن آسان تر است.

نمونه هایی از حفاظ های ضد سرقت پنجره و درب آپارتمان را اینجا مشاهده میکنید که توسط صنایع فلزی آریا ساخته و نصب شده است

حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی


بسیاری از مردم گمان می کنند که با قفل کردن درب آپارتمان می توانند امنیت آن را تامین یا حفظ کنند ولی سخت در اشتباهند زیرا باز کردن این قفل ها برای سایرین امری دشوار نیست پس باید به دنبال یک راهکار مهمتر و منطقی تر برای افزایش امنیت منزل خود باشید
علاوه بر این نکته ای که لزوم نصب حفاظ روی پنجره را بیان می دارد. حفاظت از کودکان در برابر افتادن از پنجره ها و آسیب دیدگی کودکان می باشد.
بسیاری از کودکان تمایل زیادی دارند که به لب پنجره ها بروند و از لب پنجره مناظر بیرون را تماشا کنند ولی نبود حفاظ بر روی پنجره ها می تواند بسیار خطرناک باشد . بنابراین نصب محافظ های پنجره برای ساختمان های آپارتمانی امری جدی است که سطح ایمنی ساختمان را چندیدن برابر افزایش می دهد.
اینکه شما از خانواده و خانه خود محافظت کنید امری منطقی و ضروری است و محافظ پنجره وسیله ای بسیار مثر در این زمینه هستند.
حفاظ پنجره یا درب آکاردئونی , خانه شما را ایمن نگه می دارد. در مناطق شهری آنها اغلب یک ضرورت هستند ، اما گاهی به نظر شما حفاظ های درب ورودی آپارتمان و یا حفاظ پنجره به نظر شما زیبا به نظر نمی رسند. راه کارهای متعددی وجود دارد که می تواند نمای حفاظ های ساختمان را زیبا تر کرده و آن را جزیی از ساختمان شما بکند.

راهکارهایی برای زیباسازی جلوه حفاظ پنجره و حفاظ درب ورودی آپارتمان

رنگ آمیزی جذاب حفاظ های ساختمان
یکی از بهترین روش ها برای به حداقل رساندن جلوه بیرونی میله های امنیتی با رنگ آمیزی همان رنگ خانه شروع می شود. بیشتر میله های امنیتی برای شروع مشکی هستند ، بنابراین رنگی را انتخاب کنید – که برای فلز طراحی شده – و آنها را کاملاً بپوشانید. اگر نمی توانید رنگی متناسب با آن پیدا کنید ، یکی از نزدیکترین رنگهای رنگ خانه یا رنگ درب ورودی یا کرکره را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.
تزیین حفاظ پنجره با گلدان های گل
برای مشاهده یک دهکده قدیمی توسکانی یا فرانسوی ، جعبه های گل را در زیر پنجره ها با حفاظ های امنیتی نصب کنید. اگر آنها را به طور ایمن وصل کنید ، می توانید جعبه های کوچک را مستقیماً روی میله های فلزی نصب کنید. جعبه ها را با گل یا گیاهان مورد علاقه خود پر کنید. کرکره های متضاد رنگی را در دو طرف پنجره ها نصب کنید تا میله های امنیتی را تزیین کرده و اطراف پنجره ها را تزئین کنید. پیچک اضافه کنید و آن را طوری رشد دهید تا از میله ها بالا برود ، اما آن را مرتب نگه دارید تا از اتصال آن به خانه جلوگیری کند ، مگر اینکه بخواهید در آنجا نیز رشد کند. این برای پنجره های زیرزمین که میله های امنیتی روی آنها قرار دارد نیز کار می کند. یک جعبه گل در جلوی میله ها باعث می شود تا آنها عملا ناپدید شوند.

مدل های جدید و مدرن حفاظ های ساختمان
اگر میله هایی با جدید و هنری را انتخاب کرده اید ، یک عنصر تزئینی آهن فرفورژه را بالای میله های آهنی اضافه کنید تا طوری به نظر برسد که انگار بخشی از طرح اصلی ساختمان هستند. همچنین می توانید یک مدالیون نیم دایره ساخته شده از فلز بالای پنجره ها اضافه کنید تا به نظر برسد که میله ها تزئینی هستند و نه فقط برای امنیت. همچنین می توانید یک ویژگی از نوع قرنیز را بالای پنجره قاب کنید و آن را با رنگی متناسب یا متضاد با خانه رنگ کنید.

ضرورت نصب و استفاده از حفاظ آکاردئونی برای ساختمان
چرا باید امنیت پنجره و درب ورودی آپارتمان خود را بالا ببریم ؟
میله های ایمنی روی پنجره ها یا حفاظ پنجره می تواند به جلوگیری از سرقت ها و جلوگیری از ورود سارقان کمک کند. اگر در زیرزمین , طبقه همکف یا طبقه اول پنجره دارید ، باید مطمئن شوید که با قفل و دزدگیر ، شیشه پنجره مقاوم در برابر خرد شدن و سایر اقدامات امنیتی محکم شده باشد . در صورت نداشتن این اقدامات امنیتی نصب حفاظ روی پنجره بهترین راهکار می باشد.
دیدن خانه ای با پنجره تقویت شده برای جلوگیری از اینكه سارقین بخواهند وارد خانه شما شوند ، ضروری است. بسیاری از سارقان به خانه هایی حمله می کنند که فاقد ویژگی های استاندارد امنیتی مانند حفاظ خانه هستند. این موارد به آنها فرصتی می دهد تا با کمترین خطر گرفتار شدن در خانه شما وارد شوند.

محبوب ترین نقاط ورود به منزل برای ورود به منزل از سوی سارقین :
درب ورودی: 34 ٪ از سارقین دستگیره در را می چرخانند و سریع وارد اتاق می شوند.
پنجره های طبقه اول: 23٪ از پنجره های طبقه اول برای ورود به خانه شما استفاده می کنند. بنابراین نصب حفاظ روی درب ورودی آپارتمان و نصب حفاظ پنجره ها امری ضروری و مهم می باشد.
عوامل دیگری نیز وجود دارد که نصب حفاظ های میله ای ضد سرقت بر روی پنجره ها و درب ورودی شما را ضروری نشان می دهد.
داشتن پنجره ها و درب های های شیشه ای در ساختمان
ساختمان های آپارتمانی و شلوغ و رفت و آمدهای متعدد
نداشتن دوربین مداربسته در بیرون از ساختمان و راهروهای ساختمان
نداشتن سیستم دزدگیر حرفه ای

هرچند اینکه هزینه داشتن سیستم دزدگیر حرفه ای و دوربین مداربسته و سایر راهکارهای امنیتی دیگر خیلی بیشتر از حفاظ های ساختمان می باشد ضمن اینکه تمامی آن ها ممکن است آسیب پذیر باشد و امنیت خانه شما را به اندازه حفاظ های ساختمانی نمی تواند تامین کند.

آیا می توانید درهای ورودی معمولی را به درهای امنیتی تبدیل کنید؟
بیشتر دربهای آپارتمان های معمولی به صورت دربهای امنیتی طراحی نشده اند ، اما مطمئناً مواردی وجود دارد که می توانید آنها را ایمن تر کنید ، مانند نصب محافظ درب فلزی یا حفاظ درب ورودی آپارتمان برای محافظت بیشتر از ساختمان .
تقویت درهای آپارتمانی با محافظ های کشویی راهکاریی مناسب و امنیتی برای افزایش امنیت ساختمان و تبدیل در ورودی معمولی به درب امنیتی و ضد سرقت می باشد.

چگونه می توان امنیت پنجره های ساختمان را افزایش داد؟
وجود پنجره های شیشه ای بدون حفاظ امری تحریک کننده برای سارقین می باشد و افراد متجاوز و یا سارقین می توانند به راحتی شیشه را بشکنند و وارد خانه یا محل کار شما شوند.
اگر شما جلوی پنجره های خود حفاظ های ایمنی و ضد سرقت داشته باشید که ورود از آن ها غیر ممکن است و بدین ترتیب سارقین فکر ورود به منزل شما را نخواهند کرد و امنیت محل زندگی یا محل کار شما چند برابر می شود.

چگونه می توان امنیت بالکن یا تراس ساختمان را افزایش داد؟
اگر روی حفاظت و امنیت ساختمان خود بسیار حساس هستید و وسواس دارید. بهترین راهکار استفاده از حفاظ های فلزی یا درب های آکاردئونی برای افزایش امنیت ساختمان شما می باشد ضمن اینکه شما می توانید آن ها را کشویی سفارش دهید تا در صورت تمایل بتوانید آن را باز بسته نمایید.

انواع حفظ های ضد سرقت
حفاظ های امنیتی دائمی
حفاظ های امنیتی فلزی که معمولا جلوی پنجره های و قسمت های شیشه ای ساختمان نصب می شوند و امن ترین راه برای جلوگیری از ورود سارقین به منزل شما می باشد.

فروش و نصب حفاظ بالکن در تهران و نرده پنجره مدرن ، طرح های جدید از نرده پنجره در بازار طرفدار زیادی پیدا کرده اند که در ضمن زیبایی و سادگی قیمت مناسبی دارند. برای سفارش نصب نرده پنجره مدرن در تهران و کرج تماس بگیرید

حفاظ های امنیتی متحرک
این نوع حفاظ ها برای جلوی درب ورودی آپارتمان ها , جلوی مغازه و در فروشگاه ها و پاساژ ها و کارگاه ها و انبارها کاربرد دارد و به صورت کشویی بوده و در صورت لزوم می توان آن را باز و بسته نمود. حفاظ پنجره متحرک نیزتوسط صنایع فلزی آریا برای شما نصب میشود
این درب ها یا حفاظ های آکاردئونی به آسانی باز و بسته می شوند ضمن اینکه امنیت محل مورد نظر شا را تا حد زیادی می تواند تامین کند.

این نوع حفاظ ها یا درب های آکاردئونی را هم در داخل محل مورد نظر و هم در قسمت بیرونی محل میتوان نصب کرد و امنیت آن مکان را چند برابر افزایش داد. البته نصب آن در بیرون از منزل شکیل تر می باشد .

برای سفارش ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

09122111190

09126215957

مزایای پنجره های آلومینیومی

مزایای پنجره های آلومینیومی
مزایای پنجره های آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی بادوام ، شیک هستند و می توانند یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای خانه شما باشند ، بنابراین تعجب آور نیست که آنها یکی از محبوب ترین مواد موجود در قاب پنجره هستند.

برای اینکه بفهمید آیا پنجره آلومینیومی انتخاب درستی برای خانه شما هستند یا خیر ، نگاهی به مزایا ، معایب و هزینه ها بیندازید تا ببینید آیا آلومینیوم بیش از سایر مواد قاب پنجره مناسب خانه شما است.

پنجره های آلومینیومی

پنجره های آلومینیوم اغلب به عنوان پنجره های بزرگ از کف تا سقف در خانه های رویایی دیده می شوند ، و منظره ای پانوراما از مناظر زیبا را ارائه می دهند. با مشاهده این موارد ، تقریباً ظریف به نظر می رسند اما واقعیت این است که شما نمی توانید  برای پنجره های خود ماده ای مستحکم تر ، با دوام و ماندگارتر از آلومینیوم پیدا کنید.

همچنین انواع مختلفی از پنجره های آلومینیومی از پنجره تا ارسی وجود دارد در ادامه به معرفی برخی از مزایای پنجره های آلومینیومی خواهیم پرداخت.

مزایای پنجره های آلومینیومی چیست؟

فواید زیادی دارد که پنجره های آلومینیومی می توانند در طول عمر طولانی خود به خانه شما بیاورند.

دوام و عمر طولانی

درها و پنجره های آلومینیوم نسب به پنجره دوجداره upvc از ضریب دوام بالایی برخوردار هستند ، زیرا آلومینیوم در برابر خوردگی مقاوم بوده و زنگ نمی زند.

درها و پنجره های آلومینیومی عملکرد و زیبایی خود را در طول عمر خود حفظ می کنند. خواه در امتداد ساحل در سیدنی یا در حومه غربی زندگی کنید ، آلومینیوم مقاوم در برابر آب و هوا همچنان بازده سرمایه شما را به همراه خواهد داشت. اگر در منطقه بادی زیاد زندگی می کنید ، آلومینیوم به دلیل اینکه از نظر ساختاری محکم است ، بیش از الوار توصیه می شود.

این ویژگی ها باعث می شود آلومینیوم انتخاب درستی برای درب ورودی اصلی ، پنجره های داخلی آشپزخانه یا اتاق خواب ، درب پاسیو یا پنجره های حمام باشد.

شما نه تنها برای سالها بلکه برای دهه های آینده می توانید از پنجره های آلومینیومی خود لذت ببرید و به طور فوق العاده ای در برابر عناصر مقاوم هستند.

چارچوب کوچک

اگر می خواهید تا آنجا که ممکن است به خانه خود نور وارد کنید یا می خواهید از منظره لذت ببرید ، پنجره های آلومینیومی به چارچوب بسیار کمی در لبه شیشه احتیاج دارند. این در مقابل قابهای بزرگ سایر انواع قابهای پنجره ها  ، مانند uPVC قابل مقایسه نیست.

طراحی انعطاف پذیر

آلومینیوم می تواند به راحتی شکل بگیرد بنابراین امکانات طراحی شما تقریباً بی پایان است و به لطف مقاومت آن می تواند صفحات بزرگ شیشه را پشتیبانی کند.

آسان تمیز میشود

درها و پنجره های آلومینیومی زنگ نمی زند و تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین ، نگهداری از آنها هم سریع ، هم آسان و هم ارزان است. و خبر خوب این است که شما معمولاً فقط باید دو بار در سال آنها را تمیز کنید.

برای انجام این کار فقط به آب صابون نیاز خواهید داشت. درها و پنجره های آلومینیومی خود را سریع تمیز کنید ، سپس با یک پارچه نرم آن را پاک کنید. تا مانند روز اول نو و جدید به نظر برسند .

بدین ترتیب می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

سطح بالای امنیت

آلومینیوم ماده ای فوق العاده قوی و بادوام است که به شما کمک می کند تا در خانه احساس امنیت کنید با نصب حفاظ پنجره میتوانید امنیت کامل را برقرار کنید

صورتحساب های انرژی پایین تر

وقتی صحبت از عملکرد حرارتی می شود ، آلومینیوم در سال های اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته و عایق بندی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

پنجره های آلومینیومی را با شیشه های دو جداره عایق ترکیب کنید تا هم از دست دادن گرما و هم از ورود ناصافی های سرد به خانه شما محدود شود. همراه با گزینه های شیشه ای مناسب ، قاب درب و پنجره آلومینیومی شما می تواند به شما کمک کند هزینه های قابل توجهی را در قبض انرژی خود اصلاح کنید.

قاب پنجره های آلومینیومی هنگامی که برای پشتیبانی از شیشه دوجداره استفاده می کنند ، به بهبود عایق بندی خانه کمک زیادی می کند زیرا شیشه یک عایق بسیار موثر است. پنجره های آلومینیوم همچنین دارای یک شکست حرارتی هستند که باعث کاهش یا جلوگیری از جریان انرژی گرمایی از یک ماده رسانا به ماده دیگر می شود. بنابراین  وسایل گرمایش زا خانگی  را کم کنید و در صورت حساب انرژی کمتری را تأمین کنید.

سازگار با محیط زیست

اینکه بتوانید گرما را در خانه نگه دارید ، نیاز خود را به اتکا به وسایل گرماساز کاهش دهید ، تنها یکی از مهربانانه بودن پنجره های آلومینیوم به محیط است.

پنجره های آلومینیومی همچنین یک ماده پایدار هستند که می توانند بازیافت شوند و اثر بسیار کمی از کربن باقی بگذارند.

پنجره های آلومینیوم صد درصد قابل بازیافت و تا بی نهایت قابل استفاده مجدد هستند. آلومینیوم بسیار سازگار با محیط زیست نسبت به uPVC است.

علاوه بر این ، استفاده از آلومینیوم به صرفه جویی در چوب نیز کمک می کند. آلومینیوم نه تنها دارای رد پای کربن کم است ، بلکه اگر روزی نیاز به تعویض فریم های آلومینیومی داشتید ، قاب های قدیمی را می توان در سایر اشیا جدید بازیافت کرد.

عایق صوت

پنجره های آلومینیومی در برابر صوت و سرو صدا به خوبی عایق هستند و از ورود صداهای اضافی به خانه شما جلوگیری کرده و سکوت را به خانه شما هدیه می دهند.

مقاومت و ایمنی در مقابل آتش سوزی

یکی دیگر از جنبه های اساسی که هنگام مشاهده درها و پنجره ها باید به آن توجه کرد ، مقاومت آنها در برابر آسیب شعله در هنگام آتش سوزی است.

درها و پنجره های آلومینیومی یک انتخاب عالی و ایمن است ، زیرا معمولاً مقاومت بهتری در برابر آتش نشان می دهد.

با این حال ، برای اطمینان از اینکه درها و پنجره های آلومینیومی شما دارای امتیازات کامل ، باید توسط یک متخصص که تجربه کار با مصالح ساختمانی دارای درجه بالا را دارد ، به درستی نصب شوند.

معایب پنجره های آلومینیومی

بیشترین نگرانی بیشتر صاحبان خانه در مورد پنجره های آلومینیومی ، هزینه است ، خصوصاً در مقایسه با سایر مواد مانند uPVC و چوب.

 هرچند پس از نصب ، پنجره های مدرن ، بادوام و با دوام نگرانی شما از این مسئله برطرف می شود زیرا کیفیت برتر این نوع پنجره ها نسبت به سایر انواع پنجره ها , گران بودن آن ها را توجیه می کند.

آلومینیوم بهترین ارزش را برای پول شما دارد. در طولانی مدت ، به لطف عمر بسیار بیشتر و عملکرد بهتر انرژی ، درها و پنجره های آلومینیومی نیز ارزان تر از uPVC هستند که ماده ضعیف تر و کمی کارآمدتر است.

سرانجام ، این هزینه اولیه نیست که باید نگران آن باشید. سایر پنجره ها به تعمیر و نگهداری بیشتر و منظم تری نیاز دارد ، که در صورت عدم موفقیت می تواند عمر آن را به شدت کاهش دهد. از طرف دیگر ، آلومینیوم دارای تعمیر و نگهداری بدون دردسر است.

با دانستن این موضوع ، صرف کمی بیشتر در هنگام خرید مجموعه جدید در و پنجره ، اقدامی هوشمندانه خواهد بود که باعث صرفه جویی در هزینه های شما در مسیر خواهد شد.

زیبایی شناسی

وقتی صحبت از طراحی خانه می شود ، آلومینیوم ماده نمادین معماری معاصر است. برای جلوه ها و ظاهر مختلف می توان آن را به راحتی پوشاند. شکل و ابعاد درها و پنجره ها مهم نیست ، می تواند متناسب با دکوراسیون منزل شما , دارای چالش برانگیزترین مشخصات باشد.

آلومینیوم به لطف استحکام خود در ساخت درب های بزرگ و پنجره های کشویی مناسب است. از طرف دیگر پانل های بزرگ چوبی در معرض شرایط سخت آب و هوایی مستعد تاب خوردگی و پیچ خوردگی هستند.

اگر نگران ظاهر و احساس “صنعتی” آلومینیوم هستید ، می توانید به راحتی قاب پنجره و درب را با رنگ و رنگ دلخواه شخصی سازی کنید. حتی می توانید انتخاب کنید که از یک رنگ در داخل و دیگری از قسمت بیرونی قاب استفاده کنید

لبته این به نوع خانه شما و در نهایت سلیقه شخصی شما برمی گردد اما بسیاری از صاحبان خانه های مدرن تمایل دارند پنجره های آلومینیوم را انتخاب کنند.

میعان

قاب های آلومینیومی به عنوان رسانای موثر گرما ، مستعد تشکیل چگالش هستند. این عیب پنجره های آلومینیومی با وقفه های حرارتی برطرف می شود اما فقط درصورت نصب صحیح آنها.

امنیت و نصب

آلومینیوم یکی از ایمن ترین موادی است که می توانید نصب کنید به لطف فوق العاده قوی و با دوام بودن. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت ، نصب مهم است و باید توسط یک متخصص انجام شود.

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره کشویی
حفاظ پنجره از داخل

تخصص ما ساخت انواع حفاظ پنجره مانند حفاظ متحرک و حفاظ پنجره از داخل است

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید 09126215957

حفاظ پنجره از داخل
امروزه سرقت و دزدی در همه جوامع تا حد زیادی افزایش یافته است و حفاظت از خانه و خانواده برای هر فردی در اولویت می باشد. راهکارهای متعددی برای بالا بردن ایمنی خانه وجود دارد از نصب سیستم های دزدگیر حرفه ای گرفته تا نصب دوربین های مداربسته و یا … ولی همه این راهکارها برای سارقین تا حدی حل شده است و به آسانی می توانند پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر را در کمترین زمان از کار بیندازند و با استفاده از نقاب و یا گریم از دست دوربین های مداربسته فرار کنند ضمن اینکه نصب دوربین ها و دزدگیر ها بسیار هزینه بر و گران قیمت است.
بنابراین باید به دنبال راهکار منطقی و ارزان قیمت و دائمی برای پیشگیری از ورود سارقین به منزل و محل کار خود باشیم.
نصب حفاظ های ایمنی بر روی پنجره ها وحفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و اطراف تراس ها می تواند یک راهکار قطعی , ارزان قیمت و همیشگی برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان شما باشد.
حفاظ های پنجره ها انواع مختلفی دارند , بعضی از آن ها ثابت بوده و برخی متحرک و قابل باز و بسته شدن هستند , برخی در بیرون از منزل و پشت پنجره ها نصب می شوند و برخی دیگر داخل خانه . همه مدل ها بسته به سلیقه و نوع ساختمان شما ساخته شده و نصب می گردد.
چرا برخی از افراد حفاظ پنجره را داخل خانه نصب می کنند؟
بیشتر حفاظ های امنیتی برای نصب در خارج از خانه طراحی شده اند و معمولا بیرون از خانه و پشت پنجره ها نصب می شود ولی برخی از افراد تمایل دارند که حفاظ ها داخل خانه نصب شود . دلایل متفاوتی برای نصب حفاظ داخل ساختمان وجود دارد برخی برای حفظ جذابیت نمای بیرونی ساختمان تمایل به نصب حفاظ داخلی دارند , برخی به دلیل متحرک بودن به حفاظ های داخلی رغبت نشان می دهند و برخی دیگر برای امنیت بیشتر مایل به نصب حفاظ داخل منزل هستند.
معمولا و دربیشتر موارد حفاظ های پنجره که داخل ساختمان نصب شود , به صورت حفاظ پنجره متحرک و ریلی می باشند که در صورت لزوم بتوان به آسانی آن ها را باز و بسته نمود.
نکته مثبت دیگر در رابطه با حفاظ های پنجره از داخل اینست که در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده و خطرناک مانند آتش سوزی , حفاظ های داخل خانه به آسانی باز می شوند و امکان خروج از خانه بسیار آسان تر از از مواقعی است که حفاظ ها بیرون از خانه و به صورت ثابت باشند.
با این حال مسئله مهم اینست که حفاظ های ساختمانی چه داخل ساختمان باشد چه بیرون از آن می تواند یک مانع محکم و موثر بر سر راه دزدان و سارقین باشد و نصب حفاظ داخل و یا خارج از خانه امری سلیقه ای بوده و به نظر و سلیقه مالک بستگی دارد.
حفاظ های پنجره معمولاً از فلزاتی مانند آهن فرفورژه یا استیل , در اندازه ها و اشکال مختلف به طور دقیق ساخته می شوند تا متناسب با اندازه پنجره شما باشد
رنگ بندی حفاظ ها متنوع است و بسته به رنگ نمای ساختمان و سلیقه تان می توانید هر رنگی را برای آن انتخاب نمایید.
برخی از شرکت ها دست به نوع آوری زده و حفاظ های پنجره را به گونه ای طراحی می کند که به صورت نامرئی به نظر برسد و کاملا متناسب با نما و دکوراسیون ساختمان شما باشد بدین ترتیب علاوه بر افزایش امنیت شما, ظاهر ساختمان شما شکیل و مدرن خواهد شد.
برای دیدن مدل های متنوع حفاظ های پنجره خارج از خانه و حفاظ های پنجره داخل خانه از گالری سایت ما دیدن فرمایید.

https://ariyahefaz.com/index.php/nardepanjere

حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران

صنایع فلزی آریا با بهترین کیفیت در طراحی و خدمات ساخت و نصب نرده های آهنی ساختمان های مسکونی و تجاری و حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران با قیمت های مقرون به صرفه.

برای سفارش ساخت انواع حفاظ پنجره از داخل در مدل های آکاردئونی یا ثابت تماس بگیرید

با تلفن : 09126215957

ما در طراحی، ساخت و نصب نرده های آهنی، گیتس، نرده ها و پنجره ها برای مشتریان مسکونی، تجاری و صنعتی با قیمت های بسیار رقابتی تخصص داریم. علاوه بر این می توانیم ساختارهای فولادی و آهنی ساختمانی برای ساخت و ساز جدید را تولید کنیم؛ طراحی و ساخت سازه های جدید در معماری مانند راه پله های فلزی گرد، نردبان برای دسترسی به گودال و سقف، پل های فلزی برای پارک ها؛ و همچنین ایجاد اقلام تزئینی مانند اسکلت فلزی دیوار، مبلمان

درب اکاردئونی کرج

حفاظ پنجره کرج

 نرده بالکن با جا گلدانی

ما قدردانی می کنیم از نیروهای کارگر صبور و کاربلد صنایع فلزی آریا که باعث رضایت مشتری ها شده اند چون پایه و اساس موفقیت و ماندگاری ما در این صنعت رضایت مشتریان بوده است. صنعتگران با تجربه ما با مشتریان خود همچون گزینه هایی ارزشمند در تجارت رفتار میکنند.

 درب فرفورژه

ما به طور حرفه ای و دقیق در نصب حفاظ پنجره و درب فرفورژه تهران فعالیت داریم. نیروهای نصاب ماهر و باتجربه ما همه کار خود را به بالاترین استانداردهای حرفه ای انجام می دهند و یک کار آهنی با کیفیت عالی را ارائه می دهند که مطمئنا به عملکرد و ارزش خود برای ملک مسکونی، تجاری یا صنعتی  می افزایند.

با ما تماس بگیرید برای ساخت حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران ،حفاظ پنجره های فلزی، زیباترین حفاظ های آهنی ساختمان در تهران

سفارش ساخت انواع حفاظ ساختمان با تلفن : 09126215957

آشنایی با انواع حفاظ پنجره

آشنایی با انواع حفاظ پنجره و مشخصات آنها برای سازندگان بنا بسیار مهم است. زیرا با توجه به موقعیت مکانی، نوع آب و هوا و ظاهر ساختمان، حفاظ های مختلفی در بازار وجود دارند که کاربرد هر یک متفاوت است. آشنایی با انواع حفاظ پنجره در حفظ امنیت ساختمان نقش بسزایی دارد.

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

معرفی انواع حفاظ پنجره:

حفظ ایمنی بنا برای جلوگیری از ورود سارقان به منزل بسیار مهم می باشد. در همین راستا بحث آشنایی با انواع حفاظ ساختمان و ویژگی های آنها بسیار مهم می باشد. امروزه حفاظ های مختلفی از جمله انواع آهنی، استیل، فرفورژه و .. در بازار یافت می شود که هر کدام کاربردهای خاصی دارند. عموما حفاظ هایی که برای محافظت از ساختمان نصب می شوند از جنس آهن و فلز می باشند که مقاومت بالایی داشته باشد.

در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید در نظر داشت که حفاظ ها در انواع متحرک و ثابت و جنس های مختلفی وجود دارند به طور مثال نوع آهنی که قبلا استفاده می گردید، با توجه به طرح و تراکم پروفیل استفاده شده ارزش گذاری  شده و برای ایمنی ساختمان استفاده میگردید. معمولا این سری از حفاظ پنجره ها را می بایست از بیرون نصب نمود.

آشنایی با انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت:

حفاظ ها در دو نوع اصلی ثابت و متحرک وجود دارند. در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید در نظر داشت که نوع متحرک قابلیت جمع شدن دارد و می توان در طول شب یا روز آنها را جمع کرد. به انواع حفاظ های تاشو مدل های آکاردئونی نیز گفته می شود. معمولا برای ویلا ها و ساختمان های لوکس از این حفاظ ها استفاده می شود. از لحاظ قیمتی، هزینه آنها به نسبت حفاظ های ثابت گران تر می باشد.

امروزه استفاده از انواع متحرک عمومیت یافته است زیرا در آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید این نکته را در نظر داشت که تمیز نمودن پنجره هایی که دارای حفاظ متحرک هستند، بسیار آسان تر است. این حفاظ ها در حالاتی که شخص در منزل می باشد می تواند جمع گردد و دسترسی به بیرون آسان تر باشد. باز و بسته نمودن حفاظ های متحرک از آنجا که به وسیله یک ریل صورت می گیرد، به مراتب آسان تر خواهد بود.

حفاظ پنجره فرفورژه مدرن

جنس حفاظ پنجره (استیل، آهنی، فرفورژه، ساده):

در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره این مهم یادآوری می گردد که حفاظ ها در جنس های مختلف وجود دارند. نوع استیل که امروزه استفاده از آن بسیار رایج می باشد در نما های لوکس کاربرد بسیاری دارد. از مزایای حفاظ استیل می بایست به مقاومت بالای آن و همچنین تمیز نمودن راحت آن اشاره نمود. به دلیل طرح های لوکسی که این طبقه از حفاظ ها دارند، در ساختمان های مدرن بسیار استفاده می شوند.

نوع دیگر از حفاظ ها که در مبحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره به آن پرداخته می شود، انواع فرفورژه هستند. این حفاظ ها بر اساس گل هایی که در ساخت آن به کار می روند، ارزش گذاری خواهند شد. این حفظ ها به نسبت سایر انواع سبک تر بوده اما دارای قیمت بیشتری است.

حفاظ های نرده ای ساده که امروزه کاربرد کمتری دارند، دارای قیمت پایین تری می باشند اما مقاومت کمتری در شرایط آب و هوایی مرطوب دارند. حفاظ های ساده کاربردی تر هستند و برای همه نوع ساختمان می توان از آنها استفاده نمود. برای افزایش عمر آنها عموما از رنگ استفاده می شود. حفظ های ساده و آهنی به نسبت سایر  جنس ها دارای وزن بیشتری می باشند.

نرده حفاظ پنجره در تهران

زمانی که صحبت از آشنایی با انواع حفاظ پنجره می شود باید این مورد را در نظر داشت که حفاظ های ساده به نسبت سایر انواع حفاظ ها قیمت مناسب تری دارند اما از آنجا که جنس آنها از فلز و آهن است بسیار سنگین می باشد. انواع فرفورژه بسیار مقاوم بوده و از لحاظ وزنی سبک تر خواهند بود اما برای محیط های ویلایی و یا مواردی که دارای پنجره های قدی است، پیشنهاد می شود تا از انواع متحرک استفاده شود.

حفاظ آهنی قابل نصب روی حفاظ پنجره دوجداره upvc است