نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده


نرده های پنجره مانع از نفوذ دزدان به داخل می شوند ، این نرده ها مخصوصا در نوع آهنی آن استقامت بسیار زیادی دارند و همینطور در انواع مختلف هستند‌. در سال های اولیه باب شدن نرده ها در ایران فقط نرده های ساده مورد استفاده قرار می گرفت ولی به مرور زمان نرده های با شکل های متفاوت به وجود آمدند.
انواع نرده پنجره
نرده پنجره در انواع مختلفی وجود دارند نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده از جمله نرده های مورد استفاده در پنجره ها می باشد که شکل های متفاوتی دارند که در زیر به تعریف سه مورد از آن ها می پردازیم.
• نرده پنجره ساده طراحی بسیار ساده ای دارد و هیچ گونه ظرافت خاصی در تهیه آن به کار نرفته است.
• نرده های فرفورژه دارای اشکالی حاصل از پیچش و فر شدن میله های آهنی هستند ، این اشکال در طرح گل های زیبا وجود دارند.
• نرده پنجره متحرک قابلیت این را دارد که جا به جا شود و پنجره از حالت نرده دار بودن خارج شود ، به این صورت که یا تاشو هستند و می توان آن ها را تا کرد و یا کششی هستند و می توان آن ها را به سمتی کشید تا در قسمتی غیر از روی پنجره قرار بگیرند.

حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی

سفارش نرده پنجره مدرن
امروزه به دلیل افزایش سارقان ، لزوم محافظت از منازل افزایش یافته است ، یکی از کار هایی که افراد می توانند برای این امر انجام دهند سفارش نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده است ، حتما توجه داشته باشید که هر چه قدر نرده های پنجره شما ضخیم تر باشند و پیچش بیشتری داشته باشند احتمال ورود از آن به داخل خانه کاهش می یابد.
استفاده از این میله ها در ابتدا به جای دزد گیر بود ولی امروزه به خاطر ظرافت هایی که تولید کنندگان در تولید و ساخت این نرده ها به کار می گیرند ، زیبایی بی نظیر آن ها نیز مورد توجه مردم قرار گرفته است‌.
شما می توانید برای یکی از پنجره های خانه یا همگی آن ها از نرده استفاده کنید ، نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده از انواع مختلف حفاظ پنجره هستند که قیمت های متفاوتی نیز دارند قیمت نرده های پنجره ساده کمتر و نرده های پنجره فرفورژه کمی بیشتر است ولی در کل قیمت ها کاملا مناسب می باشد به خصوص که ناظران دولتی بر تناسب قیمت ها و عدم افزایش آن ها نظارت می کنند.
قیمت نرده فرفورژه و متحرک
قیمت نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده با هم فرق می کند در کل قیمت نرده های پنجره بستگی به اندازه طول و عرض پنجره دارد ولی نرده های متحرک قیمت بسیار پایینی دارند ، نرده های فرفورژه نیز متناسب ترین قیمت ممکن را خصوصا در مراکز معتبر دارند.
با وجود افزایش قیمت اجناس مختلف اما قیمت نرده های پنجره افزایش قابل توجهی نداشته است به این صورت که قیمت ساخت و نصب نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده تقریبا مانند قیمت های سال های قبل بود.
برای این که پنجره خانه شما عامل محافظتی داشته باشد ، یکی از ارزان ترین و بهترین راه ها نرده کشی آن است. نرده کشی برای پنجره های آپارتمان ها ، ساختمان ها ، مغازه و… به کار می رود. وجود نرده پنجره مدرن ، فرفورژه ، متحرک و ساده این امکان را برای مردم فراهم می کند که احساس آرامشی حاصل از در امان بودن اموالشان داشته باشند همچنین این نرده ها سلامت کودکان شما و افرادی که شب ها در خواب راه می روند را تضمین می کند زیرا این دو گروه بیش ترین افرادی هستند که در معرض خطر سقوط از پنجره می باشند.

برای سفارش ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

09122111190

09126215957

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *