حفاظ ضد سرقت پنجره و درب ورودی آپارتمان

در این مطلب شما را با مزایای حفاظ ضد سرقت پنجره و درب ورودی آپارتمان و شماره تلفن نصاب و سازنده این حفاظ ها در تهران را در اختیار شما قرار میدهیم
ساختمان های آپارتمانی می توانند محل زندگی صدها نفر باشند و ممکن است مجهز به زنگ هشدار ، سیستمهای ورودی دارای شناسه یا دربان باشند.

اما داشتن این امکانات ممکن است منجر به احساس امنیت کاذب شود. به هر حال ، ساختمانهای آپارتمانی دارای چندین نقطه ورود و بسیاری از افراد غریبه هستند که رفت و آمد می کنند – از افراد خدماتی گرفته تا دوستان ساکن – بنابراین دسترسی سارقین برای دسترسی آسان و ترکیب شدن آنها آسان است.
یکی از اصلی ترین راه های نفوذ و ورود سارقین به منزل از طریق درب ها و پنجره های منزل می باشد.پنجره های بدون حفاظ و همچنین درهای ورودی غیر ایمن و بدون حفاظ وسوسه انگیز ترین راه برای ورود سارقین به منزل می باشد به خصوص در طبقه همکف یا طبقه اول که ورود و خروج به آن آسان تر است.

نمونه هایی از حفاظ های ضد سرقت پنجره و درب آپارتمان را اینجا مشاهده میکنید که توسط صنایع فلزی آریا ساخته و نصب شده است

حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ پنجره ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی
حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی


بسیاری از مردم گمان می کنند که با قفل کردن درب آپارتمان می توانند امنیت آن را تامین یا حفظ کنند ولی سخت در اشتباهند زیرا باز کردن این قفل ها برای سایرین امری دشوار نیست پس باید به دنبال یک راهکار مهمتر و منطقی تر برای افزایش امنیت منزل خود باشید
علاوه بر این نکته ای که لزوم نصب حفاظ روی پنجره را بیان می دارد. حفاظت از کودکان در برابر افتادن از پنجره ها و آسیب دیدگی کودکان می باشد.
بسیاری از کودکان تمایل زیادی دارند که به لب پنجره ها بروند و از لب پنجره مناظر بیرون را تماشا کنند ولی نبود حفاظ بر روی پنجره ها می تواند بسیار خطرناک باشد . بنابراین نصب محافظ های پنجره برای ساختمان های آپارتمانی امری جدی است که سطح ایمنی ساختمان را چندیدن برابر افزایش می دهد.
اینکه شما از خانواده و خانه خود محافظت کنید امری منطقی و ضروری است و محافظ پنجره وسیله ای بسیار مثر در این زمینه هستند.
حفاظ پنجره یا درب آکاردئونی , خانه شما را ایمن نگه می دارد. در مناطق شهری آنها اغلب یک ضرورت هستند ، اما گاهی به نظر شما حفاظ های درب ورودی آپارتمان و یا حفاظ پنجره به نظر شما زیبا به نظر نمی رسند. راه کارهای متعددی وجود دارد که می تواند نمای حفاظ های ساختمان را زیبا تر کرده و آن را جزیی از ساختمان شما بکند.

راهکارهایی برای زیباسازی جلوه حفاظ پنجره و حفاظ درب ورودی آپارتمان

رنگ آمیزی جذاب حفاظ های ساختمان
یکی از بهترین روش ها برای به حداقل رساندن جلوه بیرونی میله های امنیتی با رنگ آمیزی همان رنگ خانه شروع می شود. بیشتر میله های امنیتی برای شروع مشکی هستند ، بنابراین رنگی را انتخاب کنید – که برای فلز طراحی شده – و آنها را کاملاً بپوشانید. اگر نمی توانید رنگی متناسب با آن پیدا کنید ، یکی از نزدیکترین رنگهای رنگ خانه یا رنگ درب ورودی یا کرکره را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.
تزیین حفاظ پنجره با گلدان های گل
برای مشاهده یک دهکده قدیمی توسکانی یا فرانسوی ، جعبه های گل را در زیر پنجره ها با حفاظ های امنیتی نصب کنید. اگر آنها را به طور ایمن وصل کنید ، می توانید جعبه های کوچک را مستقیماً روی میله های فلزی نصب کنید. جعبه ها را با گل یا گیاهان مورد علاقه خود پر کنید. کرکره های متضاد رنگی را در دو طرف پنجره ها نصب کنید تا میله های امنیتی را تزیین کرده و اطراف پنجره ها را تزئین کنید. پیچک اضافه کنید و آن را طوری رشد دهید تا از میله ها بالا برود ، اما آن را مرتب نگه دارید تا از اتصال آن به خانه جلوگیری کند ، مگر اینکه بخواهید در آنجا نیز رشد کند. این برای پنجره های زیرزمین که میله های امنیتی روی آنها قرار دارد نیز کار می کند. یک جعبه گل در جلوی میله ها باعث می شود تا آنها عملا ناپدید شوند.

مدل های جدید و مدرن حفاظ های ساختمان
اگر میله هایی با جدید و هنری را انتخاب کرده اید ، یک عنصر تزئینی آهن فرفورژه را بالای میله های آهنی اضافه کنید تا طوری به نظر برسد که انگار بخشی از طرح اصلی ساختمان هستند. همچنین می توانید یک مدالیون نیم دایره ساخته شده از فلز بالای پنجره ها اضافه کنید تا به نظر برسد که میله ها تزئینی هستند و نه فقط برای امنیت. همچنین می توانید یک ویژگی از نوع قرنیز را بالای پنجره قاب کنید و آن را با رنگی متناسب یا متضاد با خانه رنگ کنید.

ضرورت نصب و استفاده از حفاظ آکاردئونی برای ساختمان
چرا باید امنیت پنجره و درب ورودی آپارتمان خود را بالا ببریم ؟
میله های ایمنی روی پنجره ها یا حفاظ پنجره می تواند به جلوگیری از سرقت ها و جلوگیری از ورود سارقان کمک کند. اگر در زیرزمین , طبقه همکف یا طبقه اول پنجره دارید ، باید مطمئن شوید که با قفل و دزدگیر ، شیشه پنجره مقاوم در برابر خرد شدن و سایر اقدامات امنیتی محکم شده باشد . در صورت نداشتن این اقدامات امنیتی نصب حفاظ روی پنجره بهترین راهکار می باشد.
دیدن خانه ای با پنجره تقویت شده برای جلوگیری از اینكه سارقین بخواهند وارد خانه شما شوند ، ضروری است. بسیاری از سارقان به خانه هایی حمله می کنند که فاقد ویژگی های استاندارد امنیتی مانند حفاظ خانه هستند. این موارد به آنها فرصتی می دهد تا با کمترین خطر گرفتار شدن در خانه شما وارد شوند.

محبوب ترین نقاط ورود به منزل برای ورود به منزل از سوی سارقین :
درب ورودی: 34 ٪ از سارقین دستگیره در را می چرخانند و سریع وارد اتاق می شوند.
پنجره های طبقه اول: 23٪ از پنجره های طبقه اول برای ورود به خانه شما استفاده می کنند. بنابراین نصب حفاظ روی درب ورودی آپارتمان و نصب حفاظ پنجره ها امری ضروری و مهم می باشد.
عوامل دیگری نیز وجود دارد که نصب حفاظ های میله ای ضد سرقت بر روی پنجره ها و درب ورودی شما را ضروری نشان می دهد.
داشتن پنجره ها و درب های های شیشه ای در ساختمان
ساختمان های آپارتمانی و شلوغ و رفت و آمدهای متعدد
نداشتن دوربین مداربسته در بیرون از ساختمان و راهروهای ساختمان
نداشتن سیستم دزدگیر حرفه ای

هرچند اینکه هزینه داشتن سیستم دزدگیر حرفه ای و دوربین مداربسته و سایر راهکارهای امنیتی دیگر خیلی بیشتر از حفاظ های ساختمان می باشد ضمن اینکه تمامی آن ها ممکن است آسیب پذیر باشد و امنیت خانه شما را به اندازه حفاظ های ساختمانی نمی تواند تامین کند.

آیا می توانید درهای ورودی معمولی را به درهای امنیتی تبدیل کنید؟
بیشتر دربهای آپارتمان های معمولی به صورت دربهای امنیتی طراحی نشده اند ، اما مطمئناً مواردی وجود دارد که می توانید آنها را ایمن تر کنید ، مانند نصب محافظ درب فلزی یا حفاظ درب ورودی آپارتمان برای محافظت بیشتر از ساختمان .
تقویت درهای آپارتمانی با محافظ های کشویی راهکاریی مناسب و امنیتی برای افزایش امنیت ساختمان و تبدیل در ورودی معمولی به درب امنیتی و ضد سرقت می باشد.

چگونه می توان امنیت پنجره های ساختمان را افزایش داد؟
وجود پنجره های شیشه ای بدون حفاظ امری تحریک کننده برای سارقین می باشد و افراد متجاوز و یا سارقین می توانند به راحتی شیشه را بشکنند و وارد خانه یا محل کار شما شوند.
اگر شما جلوی پنجره های خود حفاظ های ایمنی و ضد سرقت داشته باشید که ورود از آن ها غیر ممکن است و بدین ترتیب سارقین فکر ورود به منزل شما را نخواهند کرد و امنیت محل زندگی یا محل کار شما چند برابر می شود.

چگونه می توان امنیت بالکن یا تراس ساختمان را افزایش داد؟
اگر روی حفاظت و امنیت ساختمان خود بسیار حساس هستید و وسواس دارید. بهترین راهکار استفاده از حفاظ های فلزی یا درب های آکاردئونی برای افزایش امنیت ساختمان شما می باشد ضمن اینکه شما می توانید آن ها را کشویی سفارش دهید تا در صورت تمایل بتوانید آن را باز بسته نمایید.

انواع حفظ های ضد سرقت
حفاظ های امنیتی دائمی
حفاظ های امنیتی فلزی که معمولا جلوی پنجره های و قسمت های شیشه ای ساختمان نصب می شوند و امن ترین راه برای جلوگیری از ورود سارقین به منزل شما می باشد.

فروش و نصب حفاظ بالکن در تهران و نرده پنجره مدرن ، طرح های جدید از نرده پنجره در بازار طرفدار زیادی پیدا کرده اند که در ضمن زیبایی و سادگی قیمت مناسبی دارند. برای سفارش نصب نرده پنجره مدرن در تهران و کرج تماس بگیرید

حفاظ های امنیتی متحرک
این نوع حفاظ ها برای جلوی درب ورودی آپارتمان ها , جلوی مغازه و در فروشگاه ها و پاساژ ها و کارگاه ها و انبارها کاربرد دارد و به صورت کشویی بوده و در صورت لزوم می توان آن را باز و بسته نمود. حفاظ پنجره متحرک نیزتوسط صنایع فلزی آریا برای شما نصب میشود
این درب ها یا حفاظ های آکاردئونی به آسانی باز و بسته می شوند ضمن اینکه امنیت محل مورد نظر شا را تا حد زیادی می تواند تامین کند.

این نوع حفاظ ها یا درب های آکاردئونی را هم در داخل محل مورد نظر و هم در قسمت بیرونی محل میتوان نصب کرد و امنیت آن مکان را چند برابر افزایش داد. البته نصب آن در بیرون از منزل شکیل تر می باشد .

برای سفارش ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

09122111190

09126215957

مزایای پنجره های آلومینیومی

مزایای پنجره های آلومینیومی
مزایای پنجره های آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی بادوام ، شیک هستند و می توانند یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای خانه شما باشند ، بنابراین تعجب آور نیست که آنها یکی از محبوب ترین مواد موجود در قاب پنجره هستند.

برای اینکه بفهمید آیا پنجره آلومینیومی انتخاب درستی برای خانه شما هستند یا خیر ، نگاهی به مزایا ، معایب و هزینه ها بیندازید تا ببینید آیا آلومینیوم بیش از سایر مواد قاب پنجره مناسب خانه شما است.

پنجره های آلومینیومی

پنجره های آلومینیوم اغلب به عنوان پنجره های بزرگ از کف تا سقف در خانه های رویایی دیده می شوند ، و منظره ای پانوراما از مناظر زیبا را ارائه می دهند. با مشاهده این موارد ، تقریباً ظریف به نظر می رسند اما واقعیت این است که شما نمی توانید  برای پنجره های خود ماده ای مستحکم تر ، با دوام و ماندگارتر از آلومینیوم پیدا کنید.

همچنین انواع مختلفی از پنجره های آلومینیومی از پنجره تا ارسی وجود دارد در ادامه به معرفی برخی از مزایای پنجره های آلومینیومی خواهیم پرداخت.

مزایای پنجره های آلومینیومی چیست؟

فواید زیادی دارد که پنجره های آلومینیومی می توانند در طول عمر طولانی خود به خانه شما بیاورند.

دوام و عمر طولانی

درها و پنجره های آلومینیوم نسب به پنجره دوجداره upvc از ضریب دوام بالایی برخوردار هستند ، زیرا آلومینیوم در برابر خوردگی مقاوم بوده و زنگ نمی زند.

درها و پنجره های آلومینیومی عملکرد و زیبایی خود را در طول عمر خود حفظ می کنند. خواه در امتداد ساحل در سیدنی یا در حومه غربی زندگی کنید ، آلومینیوم مقاوم در برابر آب و هوا همچنان بازده سرمایه شما را به همراه خواهد داشت. اگر در منطقه بادی زیاد زندگی می کنید ، آلومینیوم به دلیل اینکه از نظر ساختاری محکم است ، بیش از الوار توصیه می شود.

این ویژگی ها باعث می شود آلومینیوم انتخاب درستی برای درب ورودی اصلی ، پنجره های داخلی آشپزخانه یا اتاق خواب ، درب پاسیو یا پنجره های حمام باشد.

شما نه تنها برای سالها بلکه برای دهه های آینده می توانید از پنجره های آلومینیومی خود لذت ببرید و به طور فوق العاده ای در برابر عناصر مقاوم هستند.

چارچوب کوچک

اگر می خواهید تا آنجا که ممکن است به خانه خود نور وارد کنید یا می خواهید از منظره لذت ببرید ، پنجره های آلومینیومی به چارچوب بسیار کمی در لبه شیشه احتیاج دارند. این در مقابل قابهای بزرگ سایر انواع قابهای پنجره ها  ، مانند uPVC قابل مقایسه نیست.

طراحی انعطاف پذیر

آلومینیوم می تواند به راحتی شکل بگیرد بنابراین امکانات طراحی شما تقریباً بی پایان است و به لطف مقاومت آن می تواند صفحات بزرگ شیشه را پشتیبانی کند.

آسان تمیز میشود

درها و پنجره های آلومینیومی زنگ نمی زند و تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین ، نگهداری از آنها هم سریع ، هم آسان و هم ارزان است. و خبر خوب این است که شما معمولاً فقط باید دو بار در سال آنها را تمیز کنید.

برای انجام این کار فقط به آب صابون نیاز خواهید داشت. درها و پنجره های آلومینیومی خود را سریع تمیز کنید ، سپس با یک پارچه نرم آن را پاک کنید. تا مانند روز اول نو و جدید به نظر برسند .

بدین ترتیب می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

سطح بالای امنیت

آلومینیوم ماده ای فوق العاده قوی و بادوام است که به شما کمک می کند تا در خانه احساس امنیت کنید با نصب حفاظ پنجره میتوانید امنیت کامل را برقرار کنید

صورتحساب های انرژی پایین تر

وقتی صحبت از عملکرد حرارتی می شود ، آلومینیوم در سال های اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته و عایق بندی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

پنجره های آلومینیومی را با شیشه های دو جداره عایق ترکیب کنید تا هم از دست دادن گرما و هم از ورود ناصافی های سرد به خانه شما محدود شود. همراه با گزینه های شیشه ای مناسب ، قاب درب و پنجره آلومینیومی شما می تواند به شما کمک کند هزینه های قابل توجهی را در قبض انرژی خود اصلاح کنید.

قاب پنجره های آلومینیومی هنگامی که برای پشتیبانی از شیشه دوجداره استفاده می کنند ، به بهبود عایق بندی خانه کمک زیادی می کند زیرا شیشه یک عایق بسیار موثر است. پنجره های آلومینیوم همچنین دارای یک شکست حرارتی هستند که باعث کاهش یا جلوگیری از جریان انرژی گرمایی از یک ماده رسانا به ماده دیگر می شود. بنابراین  وسایل گرمایش زا خانگی  را کم کنید و در صورت حساب انرژی کمتری را تأمین کنید.

سازگار با محیط زیست

اینکه بتوانید گرما را در خانه نگه دارید ، نیاز خود را به اتکا به وسایل گرماساز کاهش دهید ، تنها یکی از مهربانانه بودن پنجره های آلومینیوم به محیط است.

پنجره های آلومینیومی همچنین یک ماده پایدار هستند که می توانند بازیافت شوند و اثر بسیار کمی از کربن باقی بگذارند.

پنجره های آلومینیوم صد درصد قابل بازیافت و تا بی نهایت قابل استفاده مجدد هستند. آلومینیوم بسیار سازگار با محیط زیست نسبت به uPVC است.

علاوه بر این ، استفاده از آلومینیوم به صرفه جویی در چوب نیز کمک می کند. آلومینیوم نه تنها دارای رد پای کربن کم است ، بلکه اگر روزی نیاز به تعویض فریم های آلومینیومی داشتید ، قاب های قدیمی را می توان در سایر اشیا جدید بازیافت کرد.

عایق صوت

پنجره های آلومینیومی در برابر صوت و سرو صدا به خوبی عایق هستند و از ورود صداهای اضافی به خانه شما جلوگیری کرده و سکوت را به خانه شما هدیه می دهند.

مقاومت و ایمنی در مقابل آتش سوزی

یکی دیگر از جنبه های اساسی که هنگام مشاهده درها و پنجره ها باید به آن توجه کرد ، مقاومت آنها در برابر آسیب شعله در هنگام آتش سوزی است.

درها و پنجره های آلومینیومی یک انتخاب عالی و ایمن است ، زیرا معمولاً مقاومت بهتری در برابر آتش نشان می دهد.

با این حال ، برای اطمینان از اینکه درها و پنجره های آلومینیومی شما دارای امتیازات کامل ، باید توسط یک متخصص که تجربه کار با مصالح ساختمانی دارای درجه بالا را دارد ، به درستی نصب شوند.

معایب پنجره های آلومینیومی

بیشترین نگرانی بیشتر صاحبان خانه در مورد پنجره های آلومینیومی ، هزینه است ، خصوصاً در مقایسه با سایر مواد مانند uPVC و چوب.

 هرچند پس از نصب ، پنجره های مدرن ، بادوام و با دوام نگرانی شما از این مسئله برطرف می شود زیرا کیفیت برتر این نوع پنجره ها نسبت به سایر انواع پنجره ها , گران بودن آن ها را توجیه می کند.

آلومینیوم بهترین ارزش را برای پول شما دارد. در طولانی مدت ، به لطف عمر بسیار بیشتر و عملکرد بهتر انرژی ، درها و پنجره های آلومینیومی نیز ارزان تر از uPVC هستند که ماده ضعیف تر و کمی کارآمدتر است.

سرانجام ، این هزینه اولیه نیست که باید نگران آن باشید. سایر پنجره ها به تعمیر و نگهداری بیشتر و منظم تری نیاز دارد ، که در صورت عدم موفقیت می تواند عمر آن را به شدت کاهش دهد. از طرف دیگر ، آلومینیوم دارای تعمیر و نگهداری بدون دردسر است.

با دانستن این موضوع ، صرف کمی بیشتر در هنگام خرید مجموعه جدید در و پنجره ، اقدامی هوشمندانه خواهد بود که باعث صرفه جویی در هزینه های شما در مسیر خواهد شد.

زیبایی شناسی

وقتی صحبت از طراحی خانه می شود ، آلومینیوم ماده نمادین معماری معاصر است. برای جلوه ها و ظاهر مختلف می توان آن را به راحتی پوشاند. شکل و ابعاد درها و پنجره ها مهم نیست ، می تواند متناسب با دکوراسیون منزل شما , دارای چالش برانگیزترین مشخصات باشد.

آلومینیوم به لطف استحکام خود در ساخت درب های بزرگ و پنجره های کشویی مناسب است. از طرف دیگر پانل های بزرگ چوبی در معرض شرایط سخت آب و هوایی مستعد تاب خوردگی و پیچ خوردگی هستند.

اگر نگران ظاهر و احساس “صنعتی” آلومینیوم هستید ، می توانید به راحتی قاب پنجره و درب را با رنگ و رنگ دلخواه شخصی سازی کنید. حتی می توانید انتخاب کنید که از یک رنگ در داخل و دیگری از قسمت بیرونی قاب استفاده کنید

لبته این به نوع خانه شما و در نهایت سلیقه شخصی شما برمی گردد اما بسیاری از صاحبان خانه های مدرن تمایل دارند پنجره های آلومینیوم را انتخاب کنند.

میعان

قاب های آلومینیومی به عنوان رسانای موثر گرما ، مستعد تشکیل چگالش هستند. این عیب پنجره های آلومینیومی با وقفه های حرارتی برطرف می شود اما فقط درصورت نصب صحیح آنها.

امنیت و نصب

آلومینیوم یکی از ایمن ترین موادی است که می توانید نصب کنید به لطف فوق العاده قوی و با دوام بودن. برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت ، نصب مهم است و باید توسط یک متخصص انجام شود.

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره کشویی
حفاظ پنجره از داخل

تخصص ما ساخت انواع حفاظ پنجره مانند حفاظ متحرک و حفاظ پنجره از داخل است

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید 09126215957

حفاظ پنجره از داخل
امروزه سرقت و دزدی در همه جوامع تا حد زیادی افزایش یافته است و حفاظت از خانه و خانواده برای هر فردی در اولویت می باشد. راهکارهای متعددی برای بالا بردن ایمنی خانه وجود دارد از نصب سیستم های دزدگیر حرفه ای گرفته تا نصب دوربین های مداربسته و یا … ولی همه این راهکارها برای سارقین تا حدی حل شده است و به آسانی می توانند پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر را در کمترین زمان از کار بیندازند و با استفاده از نقاب و یا گریم از دست دوربین های مداربسته فرار کنند ضمن اینکه نصب دوربین ها و دزدگیر ها بسیار هزینه بر و گران قیمت است.
بنابراین باید به دنبال راهکار منطقی و ارزان قیمت و دائمی برای پیشگیری از ورود سارقین به منزل و محل کار خود باشیم.
نصب حفاظ های ایمنی بر روی پنجره ها وحفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و اطراف تراس ها می تواند یک راهکار قطعی , ارزان قیمت و همیشگی برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان شما باشد.
حفاظ های پنجره ها انواع مختلفی دارند , بعضی از آن ها ثابت بوده و برخی متحرک و قابل باز و بسته شدن هستند , برخی در بیرون از منزل و پشت پنجره ها نصب می شوند و برخی دیگر داخل خانه . همه مدل ها بسته به سلیقه و نوع ساختمان شما ساخته شده و نصب می گردد.
چرا برخی از افراد حفاظ پنجره را داخل خانه نصب می کنند؟
بیشتر حفاظ های امنیتی برای نصب در خارج از خانه طراحی شده اند و معمولا بیرون از خانه و پشت پنجره ها نصب می شود ولی برخی از افراد تمایل دارند که حفاظ ها داخل خانه نصب شود . دلایل متفاوتی برای نصب حفاظ داخل ساختمان وجود دارد برخی برای حفظ جذابیت نمای بیرونی ساختمان تمایل به نصب حفاظ داخلی دارند , برخی به دلیل متحرک بودن به حفاظ های داخلی رغبت نشان می دهند و برخی دیگر برای امنیت بیشتر مایل به نصب حفاظ داخل منزل هستند.
معمولا و دربیشتر موارد حفاظ های پنجره که داخل ساختمان نصب شود , به صورت حفاظ پنجره متحرک و ریلی می باشند که در صورت لزوم بتوان به آسانی آن ها را باز و بسته نمود.
نکته مثبت دیگر در رابطه با حفاظ های پنجره از داخل اینست که در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده و خطرناک مانند آتش سوزی , حفاظ های داخل خانه به آسانی باز می شوند و امکان خروج از خانه بسیار آسان تر از از مواقعی است که حفاظ ها بیرون از خانه و به صورت ثابت باشند.
با این حال مسئله مهم اینست که حفاظ های ساختمانی چه داخل ساختمان باشد چه بیرون از آن می تواند یک مانع محکم و موثر بر سر راه دزدان و سارقین باشد و نصب حفاظ داخل و یا خارج از خانه امری سلیقه ای بوده و به نظر و سلیقه مالک بستگی دارد.
حفاظ های پنجره معمولاً از فلزاتی مانند آهن فرفورژه یا استیل , در اندازه ها و اشکال مختلف به طور دقیق ساخته می شوند تا متناسب با اندازه پنجره شما باشد
رنگ بندی حفاظ ها متنوع است و بسته به رنگ نمای ساختمان و سلیقه تان می توانید هر رنگی را برای آن انتخاب نمایید.
برخی از شرکت ها دست به نوع آوری زده و حفاظ های پنجره را به گونه ای طراحی می کند که به صورت نامرئی به نظر برسد و کاملا متناسب با نما و دکوراسیون ساختمان شما باشد بدین ترتیب علاوه بر افزایش امنیت شما, ظاهر ساختمان شما شکیل و مدرن خواهد شد.
برای دیدن مدل های متنوع حفاظ های پنجره خارج از خانه و حفاظ های پنجره داخل خانه از گالری سایت ما دیدن فرمایید.

https://ariyahefaz.com/index.php/nardepanjere

حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران

صنایع فلزی آریا با بهترین کیفیت در طراحی و خدمات ساخت و نصب نرده های آهنی ساختمان های مسکونی و تجاری و حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران با قیمت های مقرون به صرفه.

برای سفارش ساخت انواع حفاظ پنجره از داخل در مدل های آکاردئونی یا ثابت تماس بگیرید

با تلفن : 09126215957

ما در طراحی، ساخت و نصب نرده های آهنی، گیتس، نرده ها و پنجره ها برای مشتریان مسکونی، تجاری و صنعتی با قیمت های بسیار رقابتی تخصص داریم. علاوه بر این می توانیم ساختارهای فولادی و آهنی ساختمانی برای ساخت و ساز جدید را تولید کنیم؛ طراحی و ساخت سازه های جدید در معماری مانند راه پله های فلزی گرد، نردبان برای دسترسی به گودال و سقف، پل های فلزی برای پارک ها؛ و همچنین ایجاد اقلام تزئینی مانند اسکلت فلزی دیوار، مبلمان

درب اکاردئونی کرج

حفاظ پنجره کرج

 نرده بالکن با جا گلدانی

ما قدردانی می کنیم از نیروهای کارگر صبور و کاربلد صنایع فلزی آریا که باعث رضایت مشتری ها شده اند چون پایه و اساس موفقیت و ماندگاری ما در این صنعت رضایت مشتریان بوده است. صنعتگران با تجربه ما با مشتریان خود همچون گزینه هایی ارزشمند در تجارت رفتار میکنند.

 درب فرفورژه

ما به طور حرفه ای و دقیق در نصب حفاظ پنجره و درب فرفورژه تهران فعالیت داریم. نیروهای نصاب ماهر و باتجربه ما همه کار خود را به بالاترین استانداردهای حرفه ای انجام می دهند و یک کار آهنی با کیفیت عالی را ارائه می دهند که مطمئنا به عملکرد و ارزش خود برای ملک مسکونی، تجاری یا صنعتی  می افزایند.

با ما تماس بگیرید برای ساخت حفاظ درب و پنجره فرفورژه در تهران ،حفاظ پنجره های فلزی، زیباترین حفاظ های آهنی ساختمان در تهران

سفارش ساخت انواع حفاظ ساختمان با تلفن : 09126215957

آشنایی با انواع حفاظ پنجره

آشنایی با انواع حفاظ پنجره و مشخصات آنها برای سازندگان بنا بسیار مهم است. زیرا با توجه به موقعیت مکانی، نوع آب و هوا و ظاهر ساختمان، حفاظ های مختلفی در بازار وجود دارند که کاربرد هر یک متفاوت است. آشنایی با انواع حفاظ پنجره در حفظ امنیت ساختمان نقش بسزایی دارد.

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

معرفی انواع حفاظ پنجره:

حفظ ایمنی بنا برای جلوگیری از ورود سارقان به منزل بسیار مهم می باشد. در همین راستا بحث آشنایی با انواع حفاظ ساختمان و ویژگی های آنها بسیار مهم می باشد. امروزه حفاظ های مختلفی از جمله انواع آهنی، استیل، فرفورژه و .. در بازار یافت می شود که هر کدام کاربردهای خاصی دارند. عموما حفاظ هایی که برای محافظت از ساختمان نصب می شوند از جنس آهن و فلز می باشند که مقاومت بالایی داشته باشد.

در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید در نظر داشت که حفاظ ها در انواع متحرک و ثابت و جنس های مختلفی وجود دارند به طور مثال نوع آهنی که قبلا استفاده می گردید، با توجه به طرح و تراکم پروفیل استفاده شده ارزش گذاری  شده و برای ایمنی ساختمان استفاده میگردید. معمولا این سری از حفاظ پنجره ها را می بایست از بیرون نصب نمود.

آشنایی با انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت:

حفاظ ها در دو نوع اصلی ثابت و متحرک وجود دارند. در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید در نظر داشت که نوع متحرک قابلیت جمع شدن دارد و می توان در طول شب یا روز آنها را جمع کرد. به انواع حفاظ های تاشو مدل های آکاردئونی نیز گفته می شود. معمولا برای ویلا ها و ساختمان های لوکس از این حفاظ ها استفاده می شود. از لحاظ قیمتی، هزینه آنها به نسبت حفاظ های ثابت گران تر می باشد.

امروزه استفاده از انواع متحرک عمومیت یافته است زیرا در آشنایی با انواع حفاظ پنجره باید این نکته را در نظر داشت که تمیز نمودن پنجره هایی که دارای حفاظ متحرک هستند، بسیار آسان تر است. این حفاظ ها در حالاتی که شخص در منزل می باشد می تواند جمع گردد و دسترسی به بیرون آسان تر باشد. باز و بسته نمودن حفاظ های متحرک از آنجا که به وسیله یک ریل صورت می گیرد، به مراتب آسان تر خواهد بود.

حفاظ پنجره فرفورژه مدرن

جنس حفاظ پنجره (استیل، آهنی، فرفورژه، ساده):

در بحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره این مهم یادآوری می گردد که حفاظ ها در جنس های مختلف وجود دارند. نوع استیل که امروزه استفاده از آن بسیار رایج می باشد در نما های لوکس کاربرد بسیاری دارد. از مزایای حفاظ استیل می بایست به مقاومت بالای آن و همچنین تمیز نمودن راحت آن اشاره نمود. به دلیل طرح های لوکسی که این طبقه از حفاظ ها دارند، در ساختمان های مدرن بسیار استفاده می شوند.

نوع دیگر از حفاظ ها که در مبحث آشنایی با انواع حفاظ پنجره به آن پرداخته می شود، انواع فرفورژه هستند. این حفاظ ها بر اساس گل هایی که در ساخت آن به کار می روند، ارزش گذاری خواهند شد. این حفظ ها به نسبت سایر انواع سبک تر بوده اما دارای قیمت بیشتری است.

حفاظ های نرده ای ساده که امروزه کاربرد کمتری دارند، دارای قیمت پایین تری می باشند اما مقاومت کمتری در شرایط آب و هوایی مرطوب دارند. حفاظ های ساده کاربردی تر هستند و برای همه نوع ساختمان می توان از آنها استفاده نمود. برای افزایش عمر آنها عموما از رنگ استفاده می شود. حفظ های ساده و آهنی به نسبت سایر  جنس ها دارای وزن بیشتری می باشند.

نرده حفاظ پنجره در تهران

زمانی که صحبت از آشنایی با انواع حفاظ پنجره می شود باید این مورد را در نظر داشت که حفاظ های ساده به نسبت سایر انواع حفاظ ها قیمت مناسب تری دارند اما از آنجا که جنس آنها از فلز و آهن است بسیار سنگین می باشد. انواع فرفورژه بسیار مقاوم بوده و از لحاظ وزنی سبک تر خواهند بود اما برای محیط های ویلایی و یا مواردی که دارای پنجره های قدی است، پیشنهاد می شود تا از انواع متحرک استفاده شود.

حفاظ آهنی قابل نصب روی حفاظ پنجره دوجداره upvc است

آلومینیوم سازی در اصفهان

مغازه آلومینیوم سازی در اصفهان سازنده انواع پنجره دوجداره upvc و درب و پنجره ساده و دوجداره آلومینیومی در اصفهان. ساخت و نصب توری پنجره آلومینیومی و درب و پنجره دوجداره آلومينيومی با قیمت های منصفانه آماده همکاری با برج سازان و پیمانکاران ساختمانی در اصفهان

پنجره آلومینیومی

با توجه به متغیر بودن قیمتها در زمان های مختلف (هر روز گران تر از دیروز)، برای اطلاع از قیمت درب و پنجره آلومینیوم در اصفهان با شماره 09138080067 تماس بگیرید.

درب و پنجره آلومینیومی اصفهان

تولید و اجرا انواع درب و پنجره یو پی وی سیupvc
تولید و اجرا انواع درب و پنجره آلومینیوم
تولید و اجرا انواع شیشه های دو و چند جداره
تولید و اجرا انواع توری های پلیسه ای
تولید و اجرا انواع نماهای شیشه ای
تولید و اجرا انواع نرده های شیشه ای

به علت گران بودن قیمت آلومینیوم و رعایت حال مشتریان خدمات تعمیر درب های آلومینیومی قدیمی نیز توسط نیرو های مجرب این آلومینیوم سازی در اصفهان انجام میشود.

پنجره های آلومینیومی سالهاست که در ساختمان ها استفاده می شوند. دیگر هیچ کس و هیچ شرکتی پنجره های آهنی دهه های چهل و پنجاه را نمی پسندد .هم مشتریان و خریداران ساختمانها و هم سازندگان هر دو پنجره دوجداره آلومینیومی را به پنجره های قدیمی ترجیح میدهند. پنجره های آهنی علاوه بر زمخت و زشت بودن بسیار هم سنگین بودند . شیشه هایی که در آنها به کار می رفت زشت و نا منظم بود و ثبات کافی نداشت و تنها مزیتی که داشت امنیت بالایشان بود چون میشد حفاظ پنجره را به خود پنجره جوش داد. پنجره های آلمینیومی بسیار سبک تر،شیک تر هستند . مقاومت پنجره آلومینیومی نیز بیشتر از پنجره های آهنی قدیمی است .پنجره های آلومینیومی زنگ نمیزنند و در برابر سرما مقاومند در حالی که پنجره های آهنی برای مقاومت در برابر باد و باران نیاز به رنگ و ضد زنگ دارند و بیشتر هم در معرض خطر زنگ زدگی هستند. زنگ زدگی چهره زشتی به پنجره می دهد. فلز آلومینیوم مزایای زیادی دارد که در زیر از آن نام می بریم
1:آلومینیوم نسبت به آهن سبک تر است
2:مقاومتش بالا است
3:زیباتر و شکیل تر از آهن است
4:نیاز به ضد زنگ ندارد
5: در صورتی که زنگ بزند اکسیدش از بقیه لایه های زیرین محافظت می کند و اجازه نمی دهد بقیه لایه ها دچار خوردگی شود. به همین دلیل مهم است که در ساخت پنجره دوجداره آلومینیومی کاربرد دارد.
6:نگهداری ،حفاظت و تمیز کردن پنجره های آلومینیومی بسیار آسانتر از انواع دیگر است .
7:قیمت آلومینیوم نسبت به فلزات دیگر مناسب تر است.
8:این فلز از تنوع بالایی برخوردار است .تنوع فریم و رنگ و طرح از مزایای این فلز است .
9:فلز آلومینیوم فلزی قابل بازیافت است که بعد از سالها استفاده هم می توان آنرا به کسانی که ضایعات می خرند فروخت.
10:به دلیل قابلیت بازیافت به طبیعت و محیط زیست آسیب نمی رساند.
11:آلومینیم در اثر تابش شدید نور آفتاب تغییر رنگ نمی دهد.
حالا کاملا متوجه شدید که چرا استفاده از پنجره های آلومینیومی در دهه های اخیر بسیار رایج شده است . حتی میتوان حفاظ پنجره آهنی را هم جلوی پنجره دوجداره آلومینیومی در دیوار کارگذاشت و امنیت آن را تکمیل کرد .با مزایای بسیار زیادی که برای آلومینیوم ذکر کردیم ساختمان سازان و مهندسان بر آن شدند که کیفیت پنجره های آلومینیومی را بالا ببرند .این تصمیم به ساخت پنجره آلومینیومی دوجداره انجامید . در سالهای اخیر به دلیل شلوغی شهرها و ترافیک بالای ماشینها ،آلودگی هوا و آلودگی های شدید صوتی به خصوص در مناطق پر جمعیت استقبال بسیار زیادی از پنجره های دو جداره آلومینیومی شده است .پنجره های دو جداره آلومینیومی نسبت به پنجره های تک جداره آلومینیومی بسیار مقاوم ترهستند و قابلیت بسیار بالایی در جلوگیری از به هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی و همچنین آلودگی صوتی دارند.
اما برای استفاده از شیشه دو جداره برای این پنجره ها باید به نکات زیر توجه کنید
1:این پنجره ها باید در قسمتهای گوشه به درستی پانچ شوند تا بتوانند به خوبی وزن شیشه را تحمل کنند.
2:قبل از انتخاب نوع شیشه توجه کنید که وزن شیشه با قاب پنجره آلومینیومی و نوع پانچ آن همخوانی داشته باشدو امکان پرس شدن کناره های پنجره و قابلیت پانچ وجود داشته باشد.

https://ariyahefaz.com

انواع حفاظ پنجره ارزان در تهران

قیمت حفاظ آهنی پنجره

حفاظ سازی ساختمان در تهران

تولید کننده حفاظ درب اکاردونی

پشتیبانی سایت های حفاظ ساختمان

تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ بالکن و تراس

آشنایی با انواع حفاظ پنجره

درب و پنجره دوجداره آلومينيومی

فروش انواع نرده حفاظ آهنی تهران

فروشگاه محصولات ساختمانی

ساخت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران

بانک مشاغل آدینه سازان

تولیدی نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران

حفاظ بالکن در طرح های زیبا

فروش درب و پنجره های آلومینیومی دوجداره

 واحد تولیدی در اصفهان تولید کننده انواع در و پنجره های آلومینیومی دوجداره در و پنجره های معمولی الومینیوم و در و پنجره های اختصاصی آلومینیوم قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و انواع پنجره دوجداره upvc

فروش پنجره دوجداره آلومینیومی

واحد تولیدی در اصفهان
تولید کننده انواع در و پنجره های آلومینیومی دوجداره با قابلیت نصب آسان حفاظ پنجره ضد سرقت جلوی پنجره
در و پنجره های معمولی الومینیوم و در و پنجره های اختصاصی آلومینیوم
با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و تکنولوژی روز صنعت آلومینیوم سازی کشور
همچون دستگاه های برش cnc آلومینیوم  و دستگاه های پانچ و برش اتوماتیک یکی از فعال ترین واحد های تولیدی در و پنجره و مورد توجه انبوه سازان ساختمان میباشد.
این واحد تولید کننده انواع در و پنجره آلومینیوم دوجداره با منصفانه ترین قیمت ها در خدمت ساختمان سازان کشور میباشد.

پنجره دوجداره آلومینیومی و با upvc

 

پنجره های آلومینیومی کشویی

واحد توليدي پنجره های دوجداره آلومینیم اختصاصی در اصفهان توليد كننده پنجره هاي دوجداره آلومينيومي و درب هاي اختصاصي به سفارش مشتري
براي استعلام قيمت درب و پنجره هاي دوجداره ساختمان خود با من تماس بگيريد

کارشناس فروش 09138080067

درب و پنجـره هاي دوجداره آلومينيومی

پنجره آلومینیومی دوجداره کشویی,پنجره دوجداره محوری ,پنجره دوجداره لولایی, پنجره لولایی دوجهت باز شو, درب اختصاصی داخل و بیرون باز شو, پنجره اختصاصی کشویی, پنجره ثابت کتیبه دار, پنجره اختصاصی ترمال بریک لولایی, پنجره اختصاصی کتیبه دار,  پنجره اختصاصی ریلی ,کرتین وال , فریم لس

مقاطع صنعتی:

حداقل فیلر سطح مقطع:1/2میلیمتر

حداکثر سطح مقطع:200*90میلیمتر

https://ariyahefaz.com

انواع حفاظ پنجره ارزان در تهران

قیمت حفاظ آهنی پنجره

حفاظ سازی ساختمان در تهران

تولید کننده حفاظ درب اکاردونی

پشتیبانی سایت های حفاظ ساختمان

تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ بالکن و تراس

آشنایی با انواع حفاظ پنجره

درب و پنجره دوجداره آلومينيومی

فروش انواع نرده حفاظ آهنی تهران

فروشگاه محصولات ساختمانی

ساخت پنجره دوجداره آلومینیومی در تهران

بانک مشاغل آدینه سازان

تولیدی نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران

حفاظ بالکن در طرح های زیبا